Z Prahy do Porta přímým letem na zimní prodloužené víkendy
29.8.2022

Z Prahy do Porta přímým letem na zimní prodloužené víkendy

1 597

O této nabídce

Britská nízkonákladová letecká společnost easyJet do svého rezervačního systému nahrála nové termíny na lince z Prahy do Porta. S letošní novinkou v jejím letovém řádu se původně počítalo pouze do konce října, nyní to ale vypadá, že její provoz bude prodloužen i přes vybrané zimní měsíce. V rezervačním systému aerolinky se totiž objevily letenky na této trase v únorových a březnových termínech. A navíc za velmi lákavé ceny! Zpáteční letenky z Prahy do Porta totiž ulovíte s parádní cenovkou 1 597 Kč. K dispozici jsou ideální rotace vybízející k výletu na prodloužený víkend – odlet v sobotu v poledne a návrat v úterý navečer.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do pevninského Portugalska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla: příruční s rozměry 45 × 36 × 20 cm
 • Dostupnost: únor & březen 2023
 • Příkladové termíny:
  • 4. – 7. 2. za 1 597 Kč
  • 11. – 14. 2. za 1 717 Kč
  • 25. – 28. 2. za 1 597 Kč
  • 4. – 7. 3. za 1 597 Kč
  • 11. – 14. 3. za 1 597 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prodloužený víkend do Porta

Porto je naprosto úchvatné, nesmírně přátelské a mrňavé městečko, které lze proběhnout za jediný den, ale chcete-li jej opravdu zažít, nechat se pohltit krásou historické čtvrti Riberia, pořádně pošlapat dvoupatrový ocelový most Ludvíka I., postavený žákem Gustava Eiffela, opít se Taylor´s – fantastickým portským vínem, přecpat se Francesinhou – obřím sendvičem s hovězím masem, volským okem a sýrem, projít se po točitých schodech v knihkupectví Livraria Lello, vychutnat vznešenost v katedrále Sé de Porto – sídle portugalských králů, či smočit tělo při procházce po přímořské promenádě ve Foz do Douro, doporučujeme jeho návštěvu o nějaký ten den protáhnout! Rozhodně nebudete litovat!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Porta za 1 597 Kč

Z Prahy do Porta přímým letem na zimní prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)