Z Prahy do jižního Švédska: Göteborg na prodloužené víkendy
1.10.2022

Z Prahy do jižního Švédska: Göteborg na prodloužené víkendy

688

O této nabídce

Pěkné podzimní letenky do jižního Švédska ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair na trase z Prahy do Göteborgu. Ceny zpátečních letenek začínají na 688 Kč a prakticky ve všem inzerovaných termínech nepřekročí hranici 15 stokorun. Během října se můžete do Skandinávie vydat na více dnů, neboť jsou k dispozici lety od středy do neděle. V listopadu a prosinci se už jedná o klasické prodloužené víkendy od soboty do úterý.

Podmínky pro cestování

Cesta do Švédska

Cestování do Švédska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Švédsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Po prohlídce samotného Göteborgu vyrazte i do švédské přírody. Maximální flexibilitu vám zajistí vlastní auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si svého favorita. Ceny pronájmu se pohybují kolem 1 200 Kč/den.

Náhled letenky z Prahy do Göteborgu za 688 Kč

Z Prahy do jižního Švédska: Göteborg na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)