Z Norimberku do Dublinu za pár stovek
3.2.2023

Z Norimberku do Dublinu za pár stovek

od 807

O této nabídce

Chcete ochutnat pravou irskou whiskey či prozkoumávat rozeklané útesy a středověké hrady? Tak to vás jistě potěší dopravce Ryanair, který nabízí letenky z Norimberku do irského Dublinu od února do dubna, jejichž ceny začínají na 807 Kč (34 €). Termín za tuto cenovku vychází od 1.3. do 3.3. 2023, další termíny pořídíte o pár kaček dráž. Lety do Irska jsou operovány třikrát týdně, tudíž si cestu můžete poskládat tak, že v Irsku strávíte dva dny či klidně celý týden.

V ceně nejlevnější letenky je pouze jedna malá osobní věc o velikosti 40 × 25 × 20 cm. Cestovatelé, kteří by potřebovali další zavazadlo, si mohou zakoupit příručák s maximální hmotností 10 kg a rozměrech 55 × 40 × 20 cm od 428 Kč (18 €) za jeden let. Za odbavené zavazadlo o maximální hmotnosti 20 kg si musíte připlatit od 665 Kč (28 €) v jednom směru.

Podmínky pro cestování

Cesty do Irska

Od 6. března 2022 zrušilo Irsko kompletní „COVID byrokracii“ pro přijíždějící cestovatele. To znamená, že cestování do Irska je možné „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Více informací a aktuální opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Irsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Irsko – země whiskey, piva a nezapomenutelných přírodních scenérií

Štědré Irsko dalo světu chuť opojné whiskey a černého piva, další poklady ale tahle nádherná země ukrývá na vlastní půdě. Majestátní útesy tam lemují rozeklané pobřeží a mezi věčně zelenými vrchy a planinami sedí křišťálová jezera. Přehlídce kopců kraluje pohoří Wicklow natolik úchvatné, že je často nazýváno irskými zahradami. Tak se vydejte poznávat dechberoucí krajinu i romantické zříceniny připomínající dávnou minulost. Středověké město Galway je protkáno malebnými uličkami a Dublin zase hraje chytlavou muzikou. V belfastské loděnici byl postaven samotný Titanik, dneska tam najdete jeho muzeum.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud plánujete prozkoumávat krásy Irska, rozhodně doporučujeme půjčení auta. Podívejte se do naší autopůjčovny, kde si můžete vybrat vozidlo, které vyhovuje vašim představám a itineráři. Půjčení na týden v dubnu vychází od 800 Kč/den za malé auto.

Náhled letenky z Norimberku do Dublinu za 807 Kč
Z Norimberku do Dublinu za pár stovek


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)