Z Frankfurtu do keňské Mombasy v business class s Ethiopian Airlines
20.9.2023

Z Frankfurtu do keňské Mombasy v business class s Ethiopian Airlines

33 859

O této nabídce

Vydejte se v nejbližších týdnech za relaxem na keňské pláže. Dopřát si luxusní dovolenou se vším všudy můžete díky aktuální nabídce nejlepší africké aerolinky Ethiopian Airlines, u níž ulovíte zpáteční letenky z Frankfurtu (FRA) do keňské Mombasy (MBA) v prémiové cestovní třídě alias business class za parádní cenu 33 859 Kč. Zaletět si na pobřeží Indického oceánu můžete v několika termínech od konce září do začátku listopadu letošního roku. Co všechno na vás v rámci tohoto prémiového produktu čeká se dočtete v následujícím odstavci.

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

  • štědrý zavazadlový limit = odbavené zavazadlo á 3×23 kg/ks
  • plně polohovatelné sedačky na dálkovém letu (Airbus A350) z Frankfurtu do Addis Abeby a zpět
  • prvotřídní catering během letu
  • možnost navštívit letištní salonky ve Frankfurtu, Addis Abebě i Mombase
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

Letenky do Mombasy

Vzhůru na keňské pláže

Keňa nabízí víc než jen národní parky plné slonů a hrdých lvů – i když ty jsou naprosto úžasné. Na pobřeží omývaném Indickým oceánem, kolem města Mombasa, se nachází bílé písky nekončících pláží, z jedné strany lemované palmami a z druhé tyrkysovou vodou. Mořské rezervace tam chrání barevné korály a hejna ryb. V zimních měsících připlouvají na návštěvu manty a žraloci velrybí a v létě zas můžete sledovat úchvatné keporkaky vymršťující svá obrovská těla nad hladinu. Krom přírody ale Mombasou pulzuje i noční život a bulváry svádějící k nakupování a ulicemi se tam line vůně čerstvě grilovaných mořských plodů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

„COVID pravidla“

Cestování do Keni je „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Keni“.

Víza

O turistické vízum do Keni je nutné žádat online. Poplatek za jednovstupové turistické vízum platné 3 měsíce od data vydání činí 51 USD. Vyřízení žádosti trvá 48 hodin, doporučujeme ale o vízum žádat s dostatečným předstihem. Pro vstup do Keni je dále nutný cestovní pas s platností alespoň šest měsíců od data vstupu do země a také zpáteční letenka.

Náhled letenky z Frankfurtu do Mombasy v business class za 33 859 Kč

Z Frankfurtu do keňské Mombasy v business class s Ethiopian Airlines


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Ethiopian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)