Z Barcelony do Chile za 6271 Kč
29.11.2019

Z Barcelony do Chile

6271

O této nabídce

Nízkonákladová aerolinka Level pokračuje v krasojízdě levných letenek, z Barcelony do Chile se dostanete v hlavní sezóně za 6271 Kč. A kdy? Například s odletem 5. února s návratem 14. února. Letenky rezervujte nejlevněji na webu Levelu.

Ani odlet z Barcelony není překážkou, v únoru stojí letenky s Ryanairem z Prahy do Barcelony 1500 – 2000 Kč za zpátečku, jen pozor na malý příručák, který je v základní ceně letenky a nemusel by na delší výlet po Chile stačit.

A proč jet do Chile?

Chile se táhne pobřežím i pohořím podél snad celé Jižní Ameriky, zahrnuje několik podnebí i vegetačních pásem. Nad tyrkysovými jezery a třpytivou hladinou Tichého oceánu se tak tyčí zasněžení horští velikáni, mohutné sopky a ledovce jsou obklopené suchou pouští. V panenské přírodě úchvatné Patagonie nezkrotné pumy číhají na divoce žijící lamy, okolní krajina je nepopsatelná. Vydejte se až na konec světa, z mysu Horn se svou dramatickou atmosférou a rozzuřeným mořem naskakuje husí kůže.

  • Rezervujte: přímo přes Flylevel
  • Zavazadla: 10 kg kabinové, 23 kg k odbavení za příplatek 40 EUR
  • Dostupnost: únor – červen 2020
  • Termíny:
    • 5. 2. – 14. 2.
    • 7. 2. – 15. 2.
    • 28. 3. – 23. 4. a další…

Ubytování

V Santiagu de Chile se ubytujte v těchto populárních apartmánech v centru města za 465 Kč/os./noc anebo zvolte za svou základnu tento oblíbený hostel za 430 Kč/os./noc včetně snídaně. Širokou nabídku dalších apartmánů, hotelů i hostelů hledejte na Bookingu či Hotels.

Víza

Pro cesty do Chile nepřesahující 90 dní nepotřebují občané České republiky víza. Pro vstup do země vám tedy postačí platný cestovní pas. Vzhledem k routingu přes Spojené státy americké ale budete potřebovat elektronickou registraci ESTA. Přehledný návod, jak si ji obstaráte se dočtete v našem článku.

Autopůjčovna

Chile je skutečně rozlehlou zemí a samotný transport mezi jednotlivými zajímavými místy vám velmi ulehčí vlastní auťák. Mrkněte se proto do našeho srovnávače a vyberte si káru dle vlastního vkusu a potřeb.

Náhled letenky z Barcelony do Chile za 6271 Kč

Z Barcelony do Chile za 6271 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)