Víkend v Londýně s odletem z Prahy od 648 Kč
18.11.2019

Víkend v Londýně z Prahy

648

O této nabídce

Londýn se nikdy neomrzí. Levnými letenkami by neměli pohrdnout ti, co nikdy Británii nenavštívili, stejně tak i ostřílení cestovatelé, pro který je Londýn častým přestupním místem na dálkových letech. Navštivte hlavní město Velké Británie a užijte si víkend v Londýně z Prahy např. 10. – 12. 1. za 648 Kč.

Londýn můžete poznávat celý život, a stejně pokaždé objevíte něco nového. Jakoby tahle kosmopolitní metropole obsahovala snad celý svět. Na rušných ulicích slyšíte zpěvný britský přízvuk, přitom cítíte vůni indického jídla a vidíte ženy v hidžábech. Zaleť si nasát tuhle jedinečnou atmosféru! Omrkněte ikonický Big Ben, Westminster a Buckinghamský palác. Vyrazte na nákupní horečku na populární Oxford Street nebo do punkové čtvrti Camden Town, navštivte jedno z rozsáhlých muzeí a galerií a nakoukněte do Warner Bros. studia, kde se natáčel Harry Potter. No a pokud tohle celé chcete vidět z ptačí perspektivy, neváhejte a nasedněte na London Eye a nechte se unášet pohádkovým výhledem!

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 malé příruční zavazadlo s max. rozměry 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: leden – březen 2020
 • Termíny (prodloužených) víkendů:
  • 22. – 25. 11. za 898 Kč
  • 30. 11 – 3. 12. za 1 288 Kč
  • 10. – 12. 1. za 648 Kč
  • 16. – 19. 1. za 768 Kč
  • 31. 1. – 4. 2. za 838 Kč
 • Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizz Air Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizz Airu

Ubytování

V Londýně je ubytko buďto drahé nebo příliš daleko od centra. Co ale sáhnout po kompromisu v podobě apartmánu Bray za 980 Kč / os. / noc nebo 4* hotelu Holiday Inn London za 1 196 Kč / os. / noc?

Náhled letenky: víkend v Londýně z Prahy od 648 Kč

Víkend v Londýně s odletem z Prahy od 648 Kč


Bude se hodit

Letiště Londýn Luton (LTN)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)