Vietnam z Vídně za 9 900 Kč
23.7.2019

Vietnam z Vídně

9 900

O této nabídce

Po lákavých akčních tarifech do jihovýchodní Asie s odlety z Budapešti a Mnichova servíruje letecká společnost Air China cestovatelům další várku levných letenek. Za nejzajímavější destinaci z její aktuální nabídky považujeme, mezi nejen českými cestovateli stále oblíbenější, Vietnam. Zpáteční letenky z Vídně na jih Vietnamu, do Ho Či Minova města, pořídíte za 9 900 Kč, zatímco do severního Vietnamu (Hanoj) za 10 124 Kč.  Ideálním combem pro poznání Vietnamu se stanou open-jaw letenky s příletem na jih země a odletem z jejího severu (či naopak). Ty vás vyjdou na 10 014 Kč. Základní tarif obsahuje i odbavené zavazadlo a v obou dvou směrech vás čekají delší stopovery v Pekingu. Tam však na letišti zdarma obdržíte tranzitní vízum a můžete tak přestup využít k poznání města či výletu k Velké čínské zdi.

Vietnam je jedna ze zemí „must to visit“! Ideální způsob, jak poznat tuto jihoasijskou zemi, je půjčit si motorku a projet ji ze severu až na jih (celých 2 000 km) jen na dvou kolech. Začít můžete na severu v Ha Giangu a odtud přes nádherné lokality jako Tam Coc, Phong Nha, Hue, Dalat až do bývalého hlavního města. Věřte, že to bude nezapomenutelný zážitek! A na co určitě nezapomenout? No rozhodně ochutnejte tradiční jídla jako Pho nebo Bun Bo nam Bo. A jako správní Češi určitě nepohrdnete pivem za 5 Kč nebo domácím rýžovým či kukuřičným vínem. Jen pozor, ani zde se nesmí řídit s vysokou hladinkou v krvi.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Stejně jako za jiné služby, tak i za ubytování ve Vietnamu ranec rozhodně nenecháte. V Hanoji si vyberte tento skvěle hodnocený čtyřhvězdový Acoustic Hotel za 624 Kč/os./noc se snídaní v ceně anebo tento jednoduchý North Hostel za 128 Kč/os./noc, kde váš přivítá česky hovořící majitel. Pokud vaše cesty naopak povedou na jih do Ho Či Minova města, mrkněte se na tento skromný hostel v srdci města za 236 Kč/os./noc se snídaní v ceně či takovýto tříhvězdový Triple E hotel za 405 Kč/os./noc opět včetně snídaně. Skutečně širokou nabídku dalších bydel po celém Vietnamu hledejte na Bookingu či Agodě.

Víza

Vše potřebné o vízech do Vietnamu se pak dočtete v našem přehledném článku. Základní jednovstupové turistické vízum pořídíte skrze elektronickou žádost za 25 USD.

 

Náhled letenky z Vídně do Ho Či Minova města za 9 900 Kč

Vietnam z Vídně za 9 900 Kč

Náhled open-jaw letenky z Vídně do Ho Či Minova města a z Hanoje do Vídně za 10 014 Kč

Vietnam z Vídně za 9 900 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)