Vietnam z Vídně za 9 900 Kč
23.7.2019

Vietnam z Vídně

9 900

O této nabídce

Po lákavých akčních tarifech do jihovýchodní Asie s odlety z Budapešti a Mnichova servíruje letecká společnost Air China cestovatelům další várku levných letenek. Za nejzajímavější destinaci z její aktuální nabídky považujeme, mezi nejen českými cestovateli stále oblíbenější, Vietnam. Zpáteční letenky z Vídně na jih Vietnamu, do Ho Či Minova města, pořídíte za 9 900 Kč, zatímco do severního Vietnamu (Hanoj) za 10 124 Kč.  Ideálním combem pro poznání Vietnamu se stanou open-jaw letenky s příletem na jih země a odletem z jejího severu (či naopak). Ty vás vyjdou na 10 014 Kč. Základní tarif obsahuje i odbavené zavazadlo a v obou dvou směrech vás čekají delší stopovery v Pekingu. Tam však na letišti zdarma obdržíte tranzitní vízum a můžete tak přestup využít k poznání města či výletu k Velké čínské zdi.

Vietnam je jedna ze zemí „must to visit“! Ideální způsob, jak poznat tuto jihoasijskou zemi, je půjčit si motorku a projet ji ze severu až na jih (celých 2 000 km) jen na dvou kolech. Začít můžete na severu v Ha Giangu a odtud přes nádherné lokality jako Tam Coc, Phong Nha, Hue, Dalat až do bývalého hlavního města. Věřte, že to bude nezapomenutelný zážitek! A na co určitě nezapomenout? No rozhodně ochutnejte tradiční jídla jako Pho nebo Bun Bo nam Bo. A jako správní Češi určitě nepohrdnete pivem za 5 Kč nebo domácím rýžovým či kukuřičným vínem. Jen pozor, ani zde se nesmí řídit s vysokou hladinkou v krvi.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Stejně jako za jiné služby, tak i za ubytování ve Vietnamu ranec rozhodně nenecháte. V Hanoji si vyberte tento skvěle hodnocený čtyřhvězdový Acoustic Hotel za 624 Kč/os./noc se snídaní v ceně anebo tento jednoduchý North Hostel za 128 Kč/os./noc, kde váš přivítá česky hovořící majitel. Pokud vaše cesty naopak povedou na jih do Ho Či Minova města, mrkněte se na tento skromný hostel v srdci města za 236 Kč/os./noc se snídaní v ceně či takovýto tříhvězdový Triple E hotel za 405 Kč/os./noc opět včetně snídaně. Skutečně širokou nabídku dalších bydel po celém Vietnamu hledejte na Bookingu či Agodě.

Víza

Vše potřebné o vízech do Vietnamu se pak dočtete v našem přehledném článku. Základní jednovstupové turistické vízum pořídíte skrze elektronickou žádost za 25 USD.

 

Náhled letenky z Vídně do Ho Či Minova města za 9 900 Kč

Vietnam z Vídně za 9 900 Kč

Náhled open-jaw letenky z Vídně do Ho Či Minova města a z Hanoje do Vídně za 10 014 Kč

Vietnam z Vídně za 9 900 Kč


Bude se hodit

Vídeň (VIE)

guest
11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)