Vietnam z Vídně za 10 100 Kč
25.8.2019

Vietnam z Vídně

10 100

O této nabídce

S aerolinkou Air China jste měli příležitost se zblízka seznámit letos už několikrát. Nabídka levných letenek do Vietnamu drží  do teď a vy si tak máte příležitost udělat super výlet z Vídně s příletem do Ho Či Minova města za 10 100 Kč nebo do Hanoje za 10 216 Kč. Ideální kombinací je pak nákup tzv. open jaw letenky (přílet na jih a odlet ze severu země – nebo naopak). Na cestě je zastávka v Pekingu, kde se díky tranzitnímu vízu zdarma můžete skočit mrknout do Zakázaného města nebo na Velkou čínskou zeď. Příkladem je letenka Vídeň – Ho Či Minovo město  9. – 27. 1.  za 10 100 Kč.

Vietnam je jedna ze zemí „must to visit“! Ideální způsob, jak poznat tuto jihoasijskou zemi, je půjčit si motorku a projet ji ze severu až na jih (celých 2 000 km) jen na dvou kolech. Začít můžete na severu v Ha Giangu a odtud přes nádherné lokality jako Tam Coc, Phong Nha, Hue, Dalat až do bývalého hlavního města. Věřte, že to bude nezapomenutelný zážitek! A na co určitě nezapomenout? No rozhodně ochutnejte tradiční jídla jako Pho nebo Bun Bo nam Bo. A jako správní Češi určitě nepohrdnete pivem za 5 Kč nebo domácím rýžovým či kukuřičným vínem. Jen pozor, ani zde se nesmí řídit s vysokou hladinkou v krvi 😉

Ubytování

Ve Vietnamu za ubytko rozhodně majlant nenecháte. V Ho Či Minově městě se můžete ubytovat v jednoduchém hotelu Watage za 200 Kč / os. / noc nebo ve tříhvězdě Chez Mimosa Boutique za 550 Kč / os. / noc se snídaní v ceně.

V Hanoji bychom pak sáhli po příjemném Heart Hotelu za 261 Kč / os. / noc nebo v lepším Viola Royal Hotel & Spa za 385 Kč / os. / noc. V obou hotelech dostanete snídani zdarma.

Skutečně širokou nabídku dalších ubytování po celém Vietnamu hledejte na Bookingu či Agodě.

Víza

Vše potřebné o vízech do Vietnamu se pak dočtete v našem přehledném článku. Základní jednovstupové turistické vízum pořídíte skrze elektronickou žádost za 25 USD.

Náhled letenky z Vídně do Ho Či Minova města za 10 100 Kč

Vietnam z Vídně za 10 100 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)