Vietnam z Prahy nebo Vídně od 10 768 Kč
21.1.2019

Vietnam z Prahy nebo Vídně

od 10 768

O této nabídce

 

Vietnam je rozhodně jedna ze zemí, kterou by každý alespoň jednou za svůj život měl navštívit. A to především teď, když nyní letenky vychází od 10 768 Kč. Z Prahy můžete letět se 2 přestupy s Xiamen Airlines za 11 673 Kč a nebo můžete vyrazit z Vídně s Air Chinou za 10 768 Kč. V obou případech máte v ceně už odbavené zavazadlo. Letenky jsou směřovány do Ho Či Minova Města na jihu Vietnamu. 

Vietnam se určitě vyplatí pořádně procestovat. Z delty Mekongu, kde se Ho Či Minovo Město neboli Saigon nachází, se jednoduše dostanete na oblíbený ostrov Phu Quoc, kde na Vás budou čekat nádherné pláže podobné těm v Thajsku. Letecké spojení mezi oběma body zajišťuje domácí aerolinka VietJet anebo využijte společnosti JetStar. A ten kdo by se rád podíval i na sever Vietnamu, tak se vydá na motorce přes královské město Hue, krásný Hoi An, úžasný národní park Phong Nha až do Hanoje. Odkud je to již relativně kousek do Sapy, v jejímž okolí se tyčí horské vrcholky a na vás zde čekají fascinující scénérie.

Dobrý termín vychází například od 30. 5. – 14. 6. z Vídně. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla do 23 kg + 1 ks příručního zavazadla 
  • Dostupnost: únor – říjen 2019
  • Termíny:
    • duben- červenec 2019
    • únor – červen, srpen – říjen 2019

Ubytování

Ubytování ve Vietnamu vás vyjde opravdu na pár kaček, pokud nepotřebujete žádný velký luxus. V Ho Či Minhu můžeme doporučit Thien Ting hotel, který se nachází kousek od centra města a kde za dvoulůžák se snídaní dáte 400 Kč/os. Další super nabídkou je Aristo Saigon hotel, kde za dvoulůžkový pokoj také se snídaní dáte 480 Kč/os.

Další možnosti ubytování hledejte na Booking.com, Hotels.com a nebo na asijské verzi bookingu na Agodě.

Víza

Pro návštěvu Vietnamu budete potřebovat víza. Dobrá zpráva ovšem je, že pokud Váš pobyt nepřekročí 30 dní, během kterých neopustíte zemi (jednovstupová víza), tak o ně můžete zažádat online na této stránce. Stačí nahrát svou fotografii, kopii datové stránky Vašeho pasu a uhradit poplatek 25 USD. Následně Vám do 3 pracovních dní přijde vyrozumění, v jehož rámci získáte přístupový kód a právě ten Vám umožní tisk víza.

Více jsme o vízech do Vietnamu napsali v tomto článku.

Náhled letenky z Vídně do Ho Či Minova Města za 10 768 Kč

Vietnam z Prahy nebo Vídně od 10 768 Kč​​​​​​​

Náhled letenky z Prahy do Ho Či Minova Města za 11 673 Kč

Vietnam z Prahy nebo Vídně od 10 768 Kč


Bude se hodit

Vídeň (VIE)

guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Martina

Dobrý den,
nějak mi nefungují kalendáře a stále to hlásí chybu. Dá se prosím najít nějaký termín s odletem začátkem července, cca na 3 týdny, pro dvě osoby z Vídně za tuto cenu?
Předem moc děkuji!

Stepan

Dobrý den,

Má prosim někdo zkušenosti s takto dlouhým přestupem v Pekingu? Je možnost navštívit město na jeden den? Existuje nějaké povolení nebo vízum na takto krátkou dobu?

Děkuji

Stepan

Koukal jsem ze jsou tzv. Tranzitní víza na 72 hodin na vstup do země. Stále to je aktuální? Četl jsem to ve starších příspěvcích

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)