Vietnam z Mnichova za 8 048 Kč
24.2.2019

Vietnam z Mnichova

8048

O této nabídce

Využijte parádní akci aerolinky Air China a podívejte se do východní Asie, konkrétně do Vietnamu. V systému jsou k dispozici různě dlouhé termíny od března do června za skvělou cenu, která podráždí nejednoho cestovatele.

Prozkoumejte tuto krásnou zemi plnou rýžových políček, národních parků a jiných zajímavých míst. Čeká na vás například oslnivý ostrov Phu Quoc s nádhernými plážemi, nebo národní park Phong Nha-Ke Bang, který se pyšní záznamem v dědictví UNESCO. Pokochat se je možné ze sedla motorky a při větších přesunech například mezi Hanojí a Ho Chi Minovým městem využít lokální aerolinky Jetstar či VietJet.

Drobnou nevýhodou je dlouhý přestup v Pekingu na cestě tam i zpět. Dá se nicméně využít na rychlou prohlídku města nebo třeba Velké čínské zdi a díky tranzitním vízům za to nic neplatit.

Stačí si tedy zabalit a můžete vyrazit! Příkladovým termínem může být Mnichov – Hanoj s Air China 7 – 16. 5. za 8 048 Kč.

Ubytování

Ve Vietnamu se vysokých cen za ubytka rozhodně nebojte! Jako tip jistě poslouží krásný hotýlek v Hanoji nesoucí název BlueHome s cenou 250 Kč / pokoj / noc, nicméně doporučujeme vybírat především až na místě, kde je často možné cenu srazit smlouváním.
Další ubytovací zařízení najdete klasicky na Booking.comHotels.com a nebo na asijské verzi bookingu na Agodě.

Víza

Pro návštěvu Vietnamu budete potřebovat víza. Dobrá zpráva ovšem je, že pokud váš pobyt nepřekročí 30 dní, během kterých neopustíte zemi (jednovstupová víza), tak o ně můžete zažádat online. Stačí nahrát svou fotografii, kopii datové stránky Vašeho pasu a uhradit poplatek 25 USD. Následně vám do 3 pracovních dní přijde vyrozumění, v jehož rámci získáte přístupový kód a právě ten vám umožní tisk víza.

Více info naleznete v našem článku o vízech do Vietnamu.

Náhled letenky z Mnichova do Hanoje za 8 048 Kč

Vietnam z Mnichova za 8 048 Kč


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)