Vietnam – Ho Či Minovo Město z Vídně za 10 374 Kč
28.9.2019

Vietnam – Ho Či Minovo Město z Vídně

10 374

O této nabídce

Využijte nabídku aerolinky Air China a vydejte se do jihovýchodní Asie. Do Vietnamu se nyní můžete podívat za skvělou cenu až do března příštího roku. Cestou vás čeká ještě jednodenní zastávka v Pekingu, kterou lze krásně využít k návštěvě Zakázaného města nebo Velké čínské zdi. Příkladem je letenka Vídeň – Ho Či Minovo Město 29. 2. – 16. 3. za 10 374 Kč.

Vietnam je jedna ze zemí „must to visit“! Ideální způsob, jak poznat tuto jihoasijskou zemi, je půjčit si motorku a projet ji ze severu až na jih (celých 2 000 km) jen na dvou kolech. Začít můžete na severu v Ha Giangu a odtud přes nádherné lokality jako Tam Coc, Phong Nha, Hue, Dalat až do bývalého hlavního města. Věřte, že to bude nezapomenutelný zážitek! A na co určitě nezapomenout? No rozhodně ochutnejte tradiční jídla jako Pho nebo Bun Bo nam Bo. A jako správní Češi určitě nepohrdnete pivem za 5 Kč nebo domácím rýžovým či kukuřičným vínem. Jen pozor, ani zde se nesmí řídit s vysokou hladinkou v krvi 😉

Ubytování

Po příletu do Ho Či Minova Města se ubytujte buď v jednoduchém guesthousu Vy Khanh za 178 Kč / os. / noc nebo v impozantním hotelu se snídaní Chez Mimosa za 568 Kč / os. / noc.

Víza

Vše potřebné o vízech do Vietnamuse pak dočtete v našem přehledném článku. Základní jednovstupové turistické vízum pořídíte skrze elektronickou žádost za 25 USD.

Náhled letenky z Vídně do Vietnamu za 10 374 Kč

Vietnam – Ho Či Minovo Město z Vídně za 10 374 Kč

 

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)