Vietnam – Ho Či Minovo Město z Vídně za 10 374 Kč
28.9.2019

Vietnam – Ho Či Minovo Město z Vídně

10 374

O této nabídce

Využijte nabídku aerolinky Air China a vydejte se do jihovýchodní Asie. Do Vietnamu se nyní můžete podívat za skvělou cenu až do března příštího roku. Cestou vás čeká ještě jednodenní zastávka v Pekingu, kterou lze krásně využít k návštěvě Zakázaného města nebo Velké čínské zdi. Příkladem je letenka Vídeň – Ho Či Minovo Město 29. 2. – 16. 3. za 10 374 Kč.

Vietnam je jedna ze zemí „must to visit“! Ideální způsob, jak poznat tuto jihoasijskou zemi, je půjčit si motorku a projet ji ze severu až na jih (celých 2 000 km) jen na dvou kolech. Začít můžete na severu v Ha Giangu a odtud přes nádherné lokality jako Tam Coc, Phong Nha, Hue, Dalat až do bývalého hlavního města. Věřte, že to bude nezapomenutelný zážitek! A na co určitě nezapomenout? No rozhodně ochutnejte tradiční jídla jako Pho nebo Bun Bo nam Bo. A jako správní Češi určitě nepohrdnete pivem za 5 Kč nebo domácím rýžovým či kukuřičným vínem. Jen pozor, ani zde se nesmí řídit s vysokou hladinkou v krvi 😉

Ubytování

Po příletu do Ho Či Minova Města se ubytujte buď v jednoduchém guesthousu Vy Khanh za 178 Kč / os. / noc nebo v impozantním hotelu se snídaní Chez Mimosa za 568 Kč / os. / noc.

Víza

Vše potřebné o vízech do Vietnamuse pak dočtete v našem přehledném článku. Základní jednovstupové turistické vízum pořídíte skrze elektronickou žádost za 25 USD.

Náhled letenky z Vídně do Vietnamu za 10 374 Kč

Vietnam – Ho Či Minovo Město z Vídně za 10 374 Kč

 

 


Bude se hodit

Vídeň (VIE)

guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Adam

Dobrý den,
lze využít jakýkoliv typ víza do Vietnamu z hlediska transitu a 72h visa free vstupu v Pekingu? Pro 72h transitní vstup je potřeba mít platné vízum třetí země, čili předpokládám typ „on arrival“ vhodný není. Stačí e-visum nebo doporučuje spíše zajít si dopředu na ambasádu?

Děkuji

GeorGo

Dobrý den Adame,

Pro 72h transitní vstup je potřeba mít platný vstup do další země, nikoliv platné vízum (tedy jen v případě, že je tam opravdu potřeba). On arrival stačí.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)