Vietnam – Ho Či Minovo Město z Prahy za 11 194 Kč
21.10.2019

Vietnam - Ho Či Minovo Město z Prahy

11 194

O této nabídce

V poslední době byly akční letenky do Vietnamu doménou především letecké společnosti Air China, přičemž odlety byly alokovány na okolní letiště ve Vídni či Mnichově. O to zajímavěji vypadá aktuální tarif Swiss Airlines (ve spolupráci s jejich dceřinou společností Edelweiss operující dlouhé letové segmenty mezi Evropou a Asií) vybízející k nákupu letenek směrem jižní Vietnam za 11 194 Kč. Routing na trase Praha – Curych – Ho Či Minovo Město slibuje díky svižným přestupům v obou dvou směrech především velmi rychlý cestovní čas. Leckdo pak ocení i zapsané zavazadlo v základní ceně tarifu. Letenky nejlevněji pořídíte přímo na stránkách Swiss Airlines či Lufthansa.  Vybírat z konkrétních termínů od listopadu 2019 do února 2020 můžete také v našem kalendáři.

Vietnam je jedna ze zemí „must to visit“! Ideální způsob, jak poznat tuto jihoasijskou zemi, je půjčit si motorku a projet ji ze severu až na jih (celých 2 000 km) jen na dvou kolech. Začít můžete na severu v Ha Giangu a odtud přes nádherné lokality jako Tam Coc, Phong Nha, Hue, Dalat až do bývalého hlavního města. Věřte, že to bude nezapomenutelný zážitek! A na co určitě nezapomenout? No rozhodně ochutnejte tradiční jídla jako Pho nebo Bun Bo nam Bo. A jako správní Češi určitě nepohrdnete pivem za 5 Kč nebo domácím rýžovým či kukuřičným vínem. Jen pozor, ani zde se nesmí řídit s vysokou hladinkou v krvi 😉

Ubytování

Životní náklady jsou ve Vietnamu, stejně jako na většině míst v jihovýchodní Asii, nevysoké. Přímo v Ho Či Minově Městě se ubytujte v tomto populárním Hoang Lan Hotelu s výborným hodnocením za 314 Kč/os./noc včetně snídaně anebo v takovémto luxusnějším Liberty Central Hotelu pyšnícím se 4* za 557 Kč/os./noc.

Víza

Před cestou do Vietnamu si bude třeba opatřit tamější víza. Vše potřebné o vízech do Vietnamu se dočtete v našem přehledném článku. Základní jednovstupové turistické vízum pořídíte skrze elektronickou žádost za 25 USD.

 

Náhled letenky z Prahy do Ho Či Minova Města za 11 194 Kč

Vietnam - Ho Či Minovo Město z Prahy za 11 194 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)