Velikonoce na jihu Norska
1.3.2022

Velikonoce na jihu Norska

525

O této nabídce

Sbalte se na lehko a vyrazte na prodloužený víkend během Velikonoc do Norska. Zpáteční letenky z Krakova na hlavní letiště Oslo Gardermoen (OSL) vychází s Wizzairem na 525 Kč. A tentokrát je jedno, jestli jste nebo nejste členy Wizz Air Discount Clubu, cena je stejná.  A kdy? 13. dubna s návratem 17. dubna. Rezervuj letenky >> případně návrat na Velikonoční pondělí stojí o pár korun více Rezervuj návrat v pondělí >>

Podmínky pro cestování do Norska

Nic není potřeba, vše zrušeno v polovině února – více na stránce Koronavirus v Norsku.

Podmínky návratu domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem / dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a  další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Náhled letenky z Krakova do Osla Gardermoenu za 525 Kč
Velikonoce na jihu Norska

 


Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)