V zimě do tepla: Lanzarote z Berlína za parádní cenu
10.6.2020

V zimě do tepla: Lanzarote z Berlína za parádní cenu

1 383

O této nabídce

Utečte před zimou do teplejších krajů subtropického podnebného pásu. Zpáteční letenky na Kanárské ostrovy, konkrétně na ostrov Lanzarote, pořídíte z Berlína za akčních 1 383 Kč. V rezervačním systému aerolinky Easyjet se nachází kupa termínů od listopadu 2020 po březen 2021. Odlet je naplánován z nového berlínského letiště Brandenburg, které bude otevřeno teprve v průběhu října. V ceně letenek se nachází pouze příruční zavazadlo s limitem 56 x 45 x 25 cm.

Proč navštívit Kanárské ostrovy?

Lanzarote je jedním ze sedmi Kanárských ostrovů, ale spíše než africkou půdu připomíná měsíční krajinu. Zvlněná země je poseta stovkami živelných sopek, kráterů a trhlin. Tuhle tak trochu jinou krásu nejvíce oceníte v národním parku Timanfaya, kde úplně cítíte tu energii, jak tam kdysi protékala masa žhavé lávy. Vydejte se pod zem, do jeskyní Jameos del Aqua, žasněte nad jejich nádherou. Jeskyně jsou impozantní nejen po vizuální, ale i akustické stránce, pořádají se zde koncerty vážné hudby. Lanzarote má zvláštní atmosféru, která vás očaruje.

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky
 • Zavazadla: příruční o rozměrech 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: listopad 2020 – leden 2021
 • Termíny:
  • 29. listopad – 13. prosinec 2020 za 1 383 Kč
  • 26. listopad – 3. prosinec 2020 za 1 837 Kč
  • 14. – 21. leden za 1 845 Kč
  • 28. únor – 4. březen za 1 677 Kč

Ubytování

S rezervací noclehu není třeba nikam spěchat. Až nadejde vhodná doba, můžete se klasicky spolehnout na širokou nabídku ubytování na Bookingu, Hotels či AirBnB. Pokud preferujete vyřešit ubytko již nyní, mrkněte třeba na tento apartmán s bazénem a snídaní za 740 Kč/os./noc nebo na apartmány Panorama za 680 kč/os./noc.

Autopůjčovna

Lanzarote poznáte bez diskuze nejlépe se zapůjčeným autem. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete tradičně v naší autopůjčovně.

 

Náhled zpáteční letenky z Berlína Brandenburgu na Lanzarote za 1 383 Kč

V zimě do tepla: Lanzarote z Berlína za parádní cenu


Bude se hodit

easyJet

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)