V létě do italských Alp a k ledovcovým jezerům z Prahy
29.6.2020

V létě do italských Alp a k ledovcovým jezerům z Prahy

718

O této nabídce

Vyrazte v létě místo k moři za kouzelnou přírodou mezi horské vrcholky. Z Prahy do italských Alp, během září, ulovíte letenku již za 718 Kč. O pouhou sto korunu dráž jsou termíny možné i přes letní prázdniny, a to vč. prodloužených víkendů.

Vydejte se k jezeru Garda

Rozhodně jedno z nejkrásnějších evropských jezer, které rozhodně stojí za návštěvu se nachází právě zde, na úpatí Alp. Přímo z letiště ve městě Bergamo, kam s vámi letadlo z Prahy přiletí, provozuje přímo k jezeru linku dopravce Flixbus. Cena jednosměrné jízdenky vyjde na 199 Kč.

Zastavte se v Bergamu

Bergamo jen jako vstupní brána do Milána? No to snad ne! Tohle středověké městečko v předhůří italských Alp má jedinečnou atmosféru a uličky tak malebné že se jimi budete chtít toulat snad donekonečna, zvlášť když se sem tam posílíte místními sýry či typickou polentou, skleničkou vína (třeba slaďoučkého Moscato di Scanzo) či šálkem silného espressa. Bergamo se nezměnilo už po staletí a tak vám toulky budou lemovat nádherné kostely a historické domečky a desátou hodinu večerní oznámí sto úderů zvonu z věže Del Campanone.

 • Rezervujte: přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec – září 2020
 • Termíny:
  • 13. – 20. červenec za 818 Kč
  • 23. – 27. červenec za 818 Kč
  • 10. – 13. srpen za 818 Kč
  • 21. – 23. srpen za 818 Kč -> víkend
  • 4. – 6. září za 718 Kč -> víkend
  • 11. – 13. září za 718 Kč -> víkend

Ubytování

Přímo v Bergamu se můžete ubytovat například v tomto B&B Bonjour hotelu za 964 Kč/os./noc i se snídaní. Pokud vyrazíte k jezeru Garda, mrkněte třeba na hotel Garnì Tignale za 868 Kč/os./noc se snídaní. Další nabídky ubytovacích kapacit hledejte klasicky přes Booking, Hotels či AirBnB.

Autopůjčovna

Ať už vás cesty po Itálii zavedou kamkoliv, její skrytá zákoutí nejlépe poznáte díky vlastnímu autu. Přehled těch nejlepších dostupných vozů najdete tradičně v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Prahy do Milána za 718 Kč

V létě do italských Alp a k ledovcovým jezerům z Prahy

Náhled jednosměrné autobusové jízdenky z Bergama k jezeru Garda za 199 Kč

V létě do italských Alp a k ledovcovým jezerům z Prahy


Bude se hodit

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)