USA – Pittsburgh za 6 773 Kč
2.10.2019

USA - Pittsburgh

6 773

O této nabídce

Další severoamerickou destinací, kam se nyní podíváte díky tarifům American Airlines a British Airways za mrzký peníz, je Pittsburgh. Do tohoto města ležícího na západě Pensylvánie můžete zamířit dokonce z Prahy, a to za super cenu 6 773 Kč. Letenky jsou dostupné na termíny od října 2019 do května 2020 (termíny kopírují sezonu NHL), přičemž hlavním tahákem ve městě bude návštěva hokejového utkání domácích Penguins. Právě v jejich dresu zanechali hlubokou stopu i čeští legionáři v čele s legendárním Jaromírem Jágrem. Dnes mužstvo táhnou další hráči světové extratřídy jako Sidney Crosby a Jevgenij Malkin. Lístky na zápasy Národní hokejové ligy pořídíte například přes tento portál a rozpis utkání Pittsburghu v nadcházející sezoně hledejte na těchto stránkách. 

V rodišti Andyho Warhola, kde byste neměli opomenout návštěvu právě jemu věnovaného muzea, si však kromě hokejových fanoušků přijdou na své i fandové baseballu díky místním Pittsburgh Pirates. A také příznivci amerického fotbalu, kteří zamíří na domácí utkání zdejších Pittsburgh Steelers.

Ubytování

Obdobně jako v jiných amerických metropolích vyjde ubytko i v Pittsburghu trochu dráže. Ubytujte se třeba v tomto čtyřhvězdovém hotelu Wyndham Grand za 1 186 Kč/os./noc anebo v tomto tříhvězdovém  hotelu Quality Inn za 1 020 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Budete-li mít v plánu prozkoumat na vlastní pěst východní pobřeží Spojených států amerických více, pak se vám určitě bude hodit vlastní auťák. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a nenechávejte jeho půjčení až na místo, kde jeho ceny budou vyšší.

Víza

Nezapomeňte si před cestou obstarat elektronickou registraci ESTA. Její cena je 14 USD a podrobný návod, po jehož přečtení si ji z pohodlí gauče zvládne zařídit každý naleznete v našem článku.

 

Náhled letenky z Prahy do Pittsburghu za 6 773 Kč

USA - Pittsburgh za 6 773 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)