Týdenní pobyt na Lanzarote ve 4* hotelu s all-inclusive
7.6.2021

Týdenní pobyt na Lanzarote ve 4* hotelu s all-inclusive

11 990

O této nabídce

Bezkonkurenční last-minute zájezd na Kanárské ostrovy s odletem již tuto středu (9. června) pořídíte za skvělou cenu 11 990 Kč. Vaším cílem se stane skvěle hodnocený 4* Hotel Aequora Lanzarote Suites nacházející se na jihovýchodním pobřeží ostrova Lanzarote. Písečné pláže (Playa de los Pocillos s vlastním vstupem z hotelu a Playa Matagorda) leží od resortu ve vzdálenosti, co by kamenem dohodil. Cena zájezdu obsahuje leteckou dopravu, transfery na místě, 8denní pobyt (7 nocí) ve 4* hotelu a stravování formou all-inclusive. Jedná se o  naprosto parádní nabídku s cenovkou, na niž se při individuálním plánování během tohoto léta nemáte šanci dostat. Jen samotné letenky u Smartwings stojí téměř 9 tisíc Kč…

Recenze hotelu

Informace o letenkách

  • 9. 6. Praha – Lanzarote-> 12:00 – 15:55
  • 16. 6. Lanzarote – Praha -> 16:45 – 23:59

Cestovní podmínky

V případě cesty do Španělska musíte před cestou vyplnit tento zdravotnický formulář a doložit jedno z následujících potvrzení:

  • negativní antigenní nebo PCR test ne starší 48 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po poslední dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v období 11– 180 dnů před vstupem do země).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Španělska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kanárské ostrovy se momentálně nachází v „oranžové kategorii“ (tzn. AG test před cestou). Testování vám za poplatek pohybující se kolem 500 Kč zajistí na místě cestovní kancelář. Pokud jste již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 180 dnech, netýká se vás v případě návratu žádné testování.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte:

Náhled zájezdu z Prahy na Lanzarote za 11 900 Kč

Týdenní pobyt na Lanzarote ve 4* hotelu s all-inclusive


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)