Turecko: z Bratislavy do Dalamanu během podzimu
7.7.2023

Turecko: z Bratislavy do Dalamanu během podzimu

od 1 219

O této nabídce

Nemáte rádi sychravý podzim? Co se takhle ohřát v Turecku? Aerolinka Ryanair nabízí levné zpáteční letenky z Bratislavy do Dalamanu, který leží na jihozápadě Turecka u Středozemního moře. Nejlevnější letenky ulovíte od 1 219 Kč, a to v termínu od 23. do 27. října. Další termíny jsou k mání od září do listopadu letošního roku.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo s maximálními rozměry 40 × 25 × 20 cm. Náročnější cestovatelé si mohou zakoupit větší příruční zavazadlo (max. 55 × 40 × 20 cm) v rámci služby Priority od 335 Kč za jeden směr a odbavené zavazadlo od 359 Kč v jednom směru.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Cesty do Turecka jsou již zcela bez omezení – nepotřebujete očkování, test ani vstupní formulář. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Náhled letenky z Bratislavy do Dalamanu za 1 219 Kč
Turecko: z Bratislavy do Dalamanu během podzimu

Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)