Transylvánie z Vídně od 513 Kč
7.6.2019

Transylvánie z Vídně

od 513

O této nabídce

Vydej se přes léto na několik dní do Rumunska s výhodnými letenkami od Wizzairu s odletem z vídeňského letiště. Výlet lze pojmout jako návštěvu měst a památek, kterými je transylvánský region bohatě poset nebo sbalit spacák, stan a ešus a vyrazit na týden na dobrodružný čundr. Obě varianty jsou možné během letních měsíců z Vídně do Kluže např. 22. – 29. 6. za 513 Kč.

Oblast Transylvánie, známá též jako Sedmihradsko, se bezpochyby proslavila především díky legendární postavě Drákuly, jehož hrad se spletitými chodbičkami si můžete prohlédnout v obci Bran. Příletové město Kluž patří k jednomu z nejnavštěvovanějších měst v Rumunsku a společně s jeho okolím se může pyšnit spoustu atraktivními místy hodné prozkoumání. Kromě již zmíněného hradu za návštěvu stojí národní park Piatra Craiului s mnoha krasovými jevy, historické město Brašov s jednou z nejužších uliček v Evropě nebo divoká rumunská příroda s vesničkami, kde se jako by zastavil čas.
Byla by chyba nezmínit, že regionu Transylvánie dominují Jižní Karpaty neboli Transylvánské Alpy, které vybízejí k několikadennímu toulání a stanování. Na to jsou rumunské hory jako dělané. Vydejte se s kamarády na pořádný letní puťák, který vás nabije neopakovatelné zážitky.

 • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti Wizzair
 • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: léto 2019
 • Příkladové letní termíny:
  • 22. – 29. 6. za 513 Kč
  • 9. – 16. 7. za 847 Kč
  • 20. – 24. 8. za 872 Kč
  • 31. 8. – 7. 9. za  718 Kč
  • 10.  – 17. 9. za 513 Kč
 • Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizzair Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

Ubytování

Po příletu do Kluže bychom na pohodlné přespání zvolili jednoduchý Pensiunea Caramell za 353 Kč / os. / noc, luxusnější Hotel Athos za 608 Kč / os. / noc nebo prostornější apartmán Villa-Hotel Escala za 844 Kč / os. / noc. Za branami města bychom samozřejmě sáhli po stanu, který poslouží jako přístřešek v přírodě mimo civilizaci.

Další nabídky klasického ubytka v Kluži a okolí využijte bohaté nabídky serverů Hotels.com, Booking.com nebo stránku s apartmány AirBnB.

Náhled letenky z Vídně do Kluže za 513 Kč

Transylvánie z Vídně od 513 Kč 

 

 

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)