Tokio z Prahy – 11 601 Kč
28.12.2014

Tokio v létě

O této nabídce

Cestovatelům, plánujícím letní cestu do Japonska, by neměl uniknout tarif Aeroflotu, který nabízí zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Tokia (NRT) za 11 601 Kč. Příkladem může být odlet 25. června s návratem 3. července.

  • Rezervace letenky: nejlevněji přes tento kalendář
  • Zavazadla: 23kg k odbavení v ceně
  • Délka pobytu: max půl roku

TIP: Přečtěte si naše zápisky z cesty do Japonska. Najdete zde spoustu fotek a tipů kam se podívat.

Ubytování

Přestože je Japonsko jednoznačně nejdražší zemí ve východní Asii, našli jsme pro Vás levné ubytování. Hotel New Koyo  se nachází v centru Asakusa a 500 metrů od stanice metra Minami Senju. Nabízí zdarma wi-fi a vychází na 522 Kč/os./noc.

[google-map-v3 shortcodeid=“cc9d1607″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tokio{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)