Tokio – Etihad – 11205 Kč
22.10.2013

Tokio – Etihad – 11205 Kč

O této nabídce

Plánujete-li navštívit Zemi vycházejícího slunce, můžete využít multicity společnosti Etihad. Zpáteční letenka z Vídně do Tokia s návratem do Mnichova vás vyjde na 11205 Kč, příkladem může být odlet 13. května s návratem 27. května. Letenky jsou dostupné až do 19. června, rezervace nutná do 22. října nebo do vyprodání. Rezervujte v tomto vyhledávači.

Ubytování v Tokiu

Ačkoliv se jedná o jednu z nejdražších zemí východní Asie, přesto můžete bydlet v Tokiu v tomto hotelu za 481 Kč/os/noc. Nebo můžete vyzkoušet bydlení v low-cost kapsulích, které jsou nepatrně levnější.

Cestopis z Japonska

O tom co v Tokiu i mimo něj navštívit si můžete přečíst v našem cestopise.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tokio{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)