Tokio – 11 714 Kč, z Prahy
16.1.2015

Tokio v létě, z Prahy

O této nabídce

Cestovatelé toužící po pravém sushi či rychlých vlacích Hikari a Šinkanzen mohou využít zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Tokia (NRT) s rychlými přestupy v Moskvě za 11 714 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 23. června s návratem 8. července (6.7. je státní svátek. :-)).

  • Rezervace: kalendář letenek
  • Dostupnost: od 5. března do 14. července (nejvíce termínů v červnu)
  • Zavazadla: v ceně 23kg k odbavení

TIP: Přečtěte si naše zápisky z cesty do Japonska. Najdete zde spoustu fotek a tipů kam se podívat.

Víza

Obyvatelé ČR nepotřebují vízum pro turistický pobyt do 90 dní.

Ubytování

Přestože je Japonsko jednoznačně nejdražší zemí ve východní Asii, doporučujeme v Tokiu toto relativně slušné ubytování => Hotel New Koyo  se nachází v centru Asakusa a 500 metrů od stanice metra Minami Senju. Kromě bookingu bývá v jihovýchodní Asii levná Agoda a mrkněte také na Trivago.
[google-map-v3 shortcodeid=“53d65ec7″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tokio{}6-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)