Thajsko, Vietnam, Bali, Filipíny z Vídně od 11 764 Kč
10.4.2018

Thajsko, Vietnam, Bali, Filipíny atd. z Vídně

11 764

O této nabídce

Se skvělou akcí se vytasila aerolinka Thai Airways. Ta nyní nabízí letenky napříč atraktivními zeměmi v jihovýchodní Asii za opravdu lákavé ceny. Výhodou jsou velmi rychlé lety, které v této cenové relaci nemají konkurenci. Základem všech letů je spojení z Vídně do Bangkoku. Tam se dokonce dostanete bez nutnosti přestupovat přímým spojem za 11 764 Kč. A další destinace? Stačí si vybrat: thajské ostrovy, Indonésie, Vietnam, Malajsie, Singapur, Filipíny, Kambodža či Barma? Je to jen na vás. Zpáteční letenky z Vídně do všech zmíněných destinací pořídíte okolo 12 či 13 tisíc Kč. Dostupných je přitom velký počet termínů od začátku května do října s výjimkou července a začátku srpna. Jedinou podmínkou k dosažení uvedených cen je cestovat alespoň ve dvou osobách, singl cestovatelé budou mít letenky o cca 2 tisíce Kč dražší…

Velký počet dostupných destinací přímo nabízí k nějakému pěknému výletu napříč několika destinacemi. Tak si poskládejte open-jaw letenky dle své libosti a poznejte tento krásný kout planety Země pořádně. Případně využijte lokálních dopravců v podobě společností Air Asia, Nokair či VietJet.

Ubytování

Ať již zvolíte za cílovou destinaci Thajsko nebo Indonésie, tak vás ubytování v nákladech rozhodně nevyjde na majlant. Pro hledání toho nejlepšího, co daná destinace nabízí doporučujeme využít osvědčený Booking nebo server Agoda.

Víza

Ze zmíněných destinací budete potřebovat víza pouze v případě výletu do Vietnamu. O ty lze dneska již požádat online na této stránce za 25 USD.

Počasí

Je pravda, že termíny, v nichž se můžete do jihovýchodní Asie vydat nejsou hlavní sezonou. Občas vám během dovolené zaprší, ale nikdy se nebude jednat o celodenní deště, které by vám dovolenou znechutily (silné monzunové deště vás mohou zasáhnout snad jen při pobytu v Barmě či západním Thajsku). Naopak se v této době vyhnete největšímu náporu turistů a třeba vás samotný výlet vyjde i levněji.

Náhled letenky z Vídně do Bangoku za 11 764 Kč

Thajsko, Vietnam, Bali, Filipíny z Vídně od 11 764 Kč

2
Zapoj se do diskuze

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Jirka Spolek - www.zaletsi.czJan Trázník Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Jan Trázník
Host
Jan Trázník

Dobrý den. Četl jsem, že Thajsko má oblasti relativně odsťíněné od monzumů. Např. Koh Samui. CP si o tom myslíte? A lze přes vás zajistit letenku až do zmíněné cílové destinace?

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)