Thajsko, Vietnam, Bali, Filipíny z Vídně od 11 764 Kč
10.4.2018

Thajsko, Vietnam, Bali, Filipíny atd. z Vídně

11 764

O této nabídce

Se skvělou akcí se vytasila aerolinka Thai Airways. Ta nyní nabízí letenky napříč atraktivními zeměmi v jihovýchodní Asii za opravdu lákavé ceny. Výhodou jsou velmi rychlé lety, které v této cenové relaci nemají konkurenci. Základem všech letů je spojení z Vídně do Bangkoku. Tam se dokonce dostanete bez nutnosti přestupovat přímým spojem za 11 764 Kč. A další destinace? Stačí si vybrat: thajské ostrovy, Indonésie, Vietnam, Malajsie, Singapur, Filipíny, Kambodža či Barma? Je to jen na vás. Zpáteční letenky z Vídně do všech zmíněných destinací pořídíte okolo 12 či 13 tisíc Kč. Dostupných je přitom velký počet termínů od začátku května do října s výjimkou července a začátku srpna. Jedinou podmínkou k dosažení uvedených cen je cestovat alespoň ve dvou osobách, singl cestovatelé budou mít letenky o cca 2 tisíce Kč dražší…

Velký počet dostupných destinací přímo nabízí k nějakému pěknému výletu napříč několika destinacemi. Tak si poskládejte open-jaw letenky dle své libosti a poznejte tento krásný kout planety Země pořádně. Případně využijte lokálních dopravců v podobě společností Air Asia, Nokair či VietJet.

Ubytování

Ať již zvolíte za cílovou destinaci Thajsko nebo Indonésie, tak vás ubytování v nákladech rozhodně nevyjde na majlant. Pro hledání toho nejlepšího, co daná destinace nabízí doporučujeme využít osvědčený Booking nebo server Agoda.

Víza

Ze zmíněných destinací budete potřebovat víza pouze v případě výletu do Vietnamu. O ty lze dneska již požádat online na této stránce za 25 USD.

Počasí

Je pravda, že termíny, v nichž se můžete do jihovýchodní Asie vydat nejsou hlavní sezonou. Občas vám během dovolené zaprší, ale nikdy se nebude jednat o celodenní deště, které by vám dovolenou znechutily (silné monzunové deště vás mohou zasáhnout snad jen při pobytu v Barmě či západním Thajsku). Naopak se v této době vyhnete největšímu náporu turistů a třeba vás samotný výlet vyjde i levněji.

Náhled letenky z Vídně do Bangoku za 11 764 Kč

Thajsko, Vietnam, Bali, Filipíny z Vídně od 11 764 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)