Thajsko: Bangkok z Vídně
2.1.2020

Thajsko: Bangkok z Vídně

10 605

O této nabídce

Jednu z dalších možností (třeba po Seychelách), jak si během první poloviny nového roku zaletět do jihovýchodní Asie, nabízejí aerolinky Royal Jordanian. Zpáteční letenky z Vídně do Thajska, konkrétně Bangkoku, u nich pořídíte za slušných 10 605 Kč. Cestou do Bangkoku i zpět vás čeká vždy jeden přestup na letišti v Ammánu. Letenka také obsahuje i zapsané zavazadlo, tudíž není třeba být při balení ve stresu. Vydejte se tedy do Thajska třeba v termínu od 1. do 15. března anebo se mrkněte do našeho kalendáře, kde naleznete více termínů od února do května.

Thajci jej nazývají městem andělů, my mu říkáme město hříchu. Bangkok je svobodnou metropolí, kde transsexuálové potkávají buddhistické mnichy, kde kolem honosných zlatých chrámů vyrůstají skleněné mrakodrapy, kde jde klid meditace nestoudně protínán zvuky nekončících párty. Bangkok je zkrátka zážitkem na celý život, tak okuste to hříšné jablko, projednou nebudete vyhnáni z ráje. Roztočte to v šílené Khao San, vyrazte si z kopýtka na Soi Cowboy. Navštivte ale i úchvatný chrám úsvitu Wat Arun, relaxujte v zahradách Bang Krachao a jeďte smlouvat na plovoucí trhy!

A dále se z Bangkoku vydejte letecky na křídlech leteckých společností Air Asia či NOK Air. Nabídka letů je více než pestrá a ceny směšné.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: únor – květen 2020
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

První noc či dvě určitě zůstaňte v Bangkoku, kde se rozhodně nudit nebudete. Pohodové zázemí naleznete  tomto tříhvězdovém CHERN Hostelu za 390 Kč/os./noc, kde při svých cestách přes Bangkok nocujeme právě my. Další možnosti bydla přímo v Bangkoku i jinde po celém Thajsku hledejte na osvědčeném Bookingu či Agodě.

Víza

Pro krátkodobé cesty do Thajského království za turistickým účelem není víz pro našince třeba.

 

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 10 605 Kč

Thajsko: Bangkok z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)