Thajsko: Bangkok nebo Čiang Mai z Prahy s Qatar Airways
25.5.2020

Thajsko: Bangkok nebo Čiang Mai z Prahy s Qatar Airways

12 256

O této nabídce

Jednou z mála aerolinek, která nás i v době recese prakticky pravidelně zásobuje akčními nabídkami, je společnost Qatar Airways. Dalšími lákavými letenkami v jejich rezervačním systému jsou ty z Prahy do Bangkoku nebo Čiang Mai. Zpáteční letenky do Thajska jsou dostupné od října 2020 do března 2021 (s výjimkou období kolem Vánoc a Nového roku) od 12 256 Kč. Prémiový dopravce v podobě Qatar Airways je navíc zárukou kvalitního palubního servisu, štědrého limitu pro odbavená zavazadla a pohodlného routingu, kdy vás v obou dvou směrech čeká jen jeden přestup. Thajsko je evergreen, který se neohraje. Vydejte se proto do thajského Bangkoku například v termínu od 13. do 27. ledna 2021, kdy se můžete těšit i na rychlé přestupy v Dohá.

Pro následný přesun do dalších destinací v oblasti pak využijte některou z lokálních aerolinek jakými jsou Air Asia, Nok Air, Lion Air či Thai Smile. Ceny jednosměrných letenek se pohybují ve stokorunových částkách. S jejich nákupem ovšem zatím nemusíte spěchat, počkejte si kupříkladu na nějakou pěknou promo akci z dílny prvně zmiňované společnosti.

Náš tip: Budete-li chtít zamířit i na sever, pak určitě oceníte možnost pořízení open-jaw letenky po ose Praha – Bangkok & Čiang Mai – Praha. Cena za tento routing je prakticky totožná, a to 12 366 Kč. Open-jaw letenku lze nakombinovat i obráceně, tj. nejprve přiletět na sever Thajska do Čiang Mai a následně Thajsko opouštět z Bangkoku.

Thajsko = klasika, která neomrzí

Thajsko snad ani nepotřebuje představení, vždyť ty bělostné pláže, deštné pralesy, pokorně skloněné kokosové palmy a vznešené buddhistické chrámy z pohlednic a filmů každý zná. Věděli jste ale, kolik života místní džungle skrývají? Viděli jste už na vlastní oči divoké tygry a roztomilé gibony? Byli jste někdy poctěni pohostinností nesmírně hodných Thajců? Věděli jste, že jsou tam sloni posvátní? Tak poctěte svou návštěvou „zemi úsměvů“ a žár tropů, přičichněte k vůni tržišť a ochutnejte místní kuchyni.

Ubytování

Nabídka ubytování je v Thajsku skutečně rozmanitá. Prakticky všude naleznete jak levné hostely pro batůžkáře, tak i luxusní hotely pro náročnější cestovatele. Při hledání střechy nad hlavou mrkněte na osvědčený Booking, Agodu či Hotels. S rezervací ubytka však rozhodně není třeba spěchat. Případně si bookněte nabídku s bezplatnou možností zrušení.

 

Náhled letenky z Prahy do Čiang Mai za 12 256 Kč

Thajsko: Bangkok nebo Čiang Mai z Prahy s Qatar Airways

 

Náhled letenky z Prahy do Bangkoku za 12 277 Kč

Thajsko: Bangkok nebo Čiang Mai z Prahy s Qatar Airways

Náhled open-jaw letenky z Prahy do Bangkoku a z Čiang Mai do Prahy za 12 366 Kč

Thajsko: Bangkok nebo Čiang Mai z Prahy s Qatar Airways

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)