Thajsko: Bangkok i Čiang Mai z Prahy s Qatar Airways
3.2.2020

Thajsko: Bangkok i Čiang Mai z Prahy s Qatar Airways

12 283

O této nabídce

Thajsko dlouhodobě láká cestovatele všech kategorií. Nechte se nyní zlákat nabídkou prémiové letecké společnosti Qatar Airways a naplánujte si výlet do Thajska i vy. Zpáteční letenky z Prahy na Bangkoku pořídíte na březnové a dubnové termíny za 12 283 Kč. K dovolené můžete využít například velikonoční svátky a vydat se do Thajska od 1. do 14. dubna. Kromě Bangkoku jsou za podobnou cenu dostupné i letenky na sever Thajska do „mekky digitálních nomádů“ v Čiang Mai. Případně lze návštěvu obou dvou míst skloubit díky otevřené letence kombinující přílet do Čiang Mai a návrat z Bangkoku – za 12 496 Kč. Pro přesun mezi oběma destinacemi pak využijte některou z lokálních aerolinek jakými jsou Air Asia, Nok Air, Lion Air či Thai Smile. Ceny jednosměrných letenek se pohybují ve stokorunových částkách.

Thajsko, exotická destinace jihovýchodní Asie, vábí svými krásami náročné turisty i skromné baťůžkáře. Buddhistické království s tisíci skvostných chrámů otevírá svou náruč poznání, vznešené sochy Buddhů hlídají své poddané. Thajci jsou nesmírně dobří lidé, vždy usměvaví a ochotní. Ochutnejte místní kuchyň, lahodnou a pikantní, a poddejte své tělo uvolňující thajské masáži. Romantické ostrůvky ve stínu kokosových palem štědře nabízí své bělostné pláže, barevný svět okolních hloubek obývají hvězdice, kouzelné sasanky a karety obrovské. Tak nakoukněte pod hladinu, poznejte nespoutanost divoké džungle, projeďte se tuk-tukem a nezapomeňte ani na šílený Bangkok!

Ubytování

Nejširší nabídku ubytování v Thajsku naleznete na Bookingu a Agodě.  Pokud vás cesty zavedou do Bangkoku, bookněte si tento pohodový CHERN Hostel za 354 Kč/os./noc. Naopak zvolíte-li cestu na sever země do Čiang Mai, mrkněte se na tento oblíbený tříhvězdový Hotel The Wing Lanna za 425 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně.

 

Náhled letenky z Prahy do Bangkoku za 12 283 Kč

Thajsko: Bangkok i Čiang Mai z Prahy s Qatar Airways

Náhled open-jaw letenky z příletem do Čiang Mai a návratem z Bangkoku za 12 496 Kč

Thajsko: Bangkok i Čiang Mai z Prahy s Qatar Airways

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)