Tel Aviv z Vídně od 899 Kč
20.4.2019

Tel Aviv z Vídně

899

O této nabídce

Akce za pár stovek do pouštního Ejlatu se objevují relativně často. Pro potenciální zájemce o kulturní bohatství Izraele je to ale celkem nevhodný výchozí bod, neboť se na samém jihu země nevyskytuje příliš mnoho atrakcí kromě pláží u Akabského zálivu, turistických hotelů nebo hraničního přechodu do sousedského Jordánska. Pro větší komfort, ušetření času i peněz je hlavní město Tel Aviv ideální možnost, kde začít pouť po Svaté zemi nebo se jen tak odreagovat v ruchu pobřežního velkoměsta. Pro cestování po okolí si můžete půjčit auto nebo využít autobusovou dopravu, která je v Izraeli poměrně vyspělá. Nicméně si dejte pozor na „šabat“, který začíná v pátek večer a končí s východem prvních hvězd v sobotu po setmění. Během této doby si toho moc nenakoupíte, a hlavně se ani nikam nedopravíte hromadnými prostředky, neboť se jedná o dobu odpočinku.

Izrael na vlastní oči můžete vidět i vy. S Wizzairem z Vídně nejlevněji 15. – 22. 1. za 899 Kč. Pokud nechcete čekat až do ledna, je možné vyrazit už třeba na prodloužený víkend 18. – 21. 5. za 1 156 Kč.

 • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti  Wizzair
 • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: květen 2019 – únor 2020 (kromě letních prázdnin)
 • Příkladové termíny:
  • 18. – 21. 5. za 1 156 Kč
  • 30. 5. –  8. 6. za  1 362 Kč
  • 20. – 26. 11. za 1 542 Kč
  • 4. – 10. 12. 1 798 Kč
  • 15. – 22. 1. za 899 Kč
  • 19. – 26. 2.  za 1 542 Kč
 • Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizzair Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

Ubytování

Útulné místečko na přespání po příletu do Tel Avivu najdete třeba v apartmánech Rena’s House za 362 Kč / os. / noc nebo Crown Sea Apartments za 970 Kč / os. / noc.

Nabídky ubytka v dalších lokalitách vás pak čekají na Hotels.com nebo na Booking.com.

Autopůjčovna

Pro lepší cestování po celém Izraeli jistě oceníte vlastní káru, která Vám dozajista přijde vhod. Nejenže ušetříte spoustu času na přesunech, ale veškeré cestování bude daleko pohodlnější. Navíc vás nezaskočí šabat, během kterého nejezdí žádné autobusové spoje. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti.

Náhled letenky z Vídně do Tel Avivu za 899 Kč

Tel Aviv z Vídně od 899 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)