Tanzanie: Dar es Salaam z Vídně
20.12.2019

Tanzanie: Dar es Salaam z Vídně

10 463

O této nabídce

Nizozemské aerolinky KLM ve spolupráci s keňským národním dopravcem Kenya Airways přináší všem cestovatelům letenky z Vídně do Tanzanie ve velmi zajímavém tarifu. Zpáteční letenky z Vídně do Dar es Salaamu pořídíte za 10 463 Kč. Cestou do cílové destinace vás čeká jeden svižný přestup v Amsterdamu a v základní ceně je již obsaženo i odbavené zavazadlo. Termíny jsou dostupné od ledna do června 2020, přičemž nejvíce možností nabízí březen, duben a květen. A z Dar es Salaamu se jednoduše dostanete i na Zanzibar! A to trajektem této společnosti, kdy zpáteční jízdenka stojí 70 USD (doba jízdy je cca 2 hodiny).

Za krásami černého kontinentu, za nespoutanou přírodou, za vysokými fíkovníky, vznešenými žirafami, za vší tou dechberoucí nádherou. Objevte Tanzanii a nasbírejte všechny z velké pětky – slona, nosorožce, buvola, lva a levharta skvrnitého, kochejte se jejich střety i symbiózou. Národním parkem Serengeti každoročně táhne nekončící stádo pakoňů, vířící zeminu dusotem kopyt. Jezero Manyara je napajedlem tvorstva ze širého okolí, národní park Ngorongoro sdružuje zvířata v obřím kráteru vyhaslého vulkánu. V oblasti Tarangire rostou bájné baobaby a deštnými lesy v Gombe se ozývá volání šimpanzů. Tohle je Afrika.

Ubytování

Pokud si vyberete routing s nočním příletem do Dar es Salaamu, tak zde určitě minimálně první noc zůstaňte. Pohodové zázemí naleznete třeba v tomto tříhvězdovém Chelsea Hotelu za 435 Kč/os. včetně snídaně anebo v tomto Rainbow Hotelu za 479 Kč/os./noc. Další nabídku bydla po celé Tanzanii či na Zanzibaru hledejte tradičně na Bookingu či Hotels.

Víza

Pro české občany bohužel platí při cestách do Tanzanie vízová povinnost. Potřebné štemply do pasu si vyřídíte na nejbližším zastupitelském úřadě v Berlíně anebo by neměl být problém je získat při příletu na letiště Kilimandžáro. Poplatek za vízum činí 50 USD.

Safari

Pokud se rozhodnete vyrazit na několikadenní safari, určitě doporučujeme využít služeb agentury Sunset Africa Ltd. Máme s nimi jen a jen dobré zkušenosti.

 

Náhled letenky z Vídně do Dar es Salaamu za 10 463 Kč

Tanzanie: Dar es Salaam z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)