Střední Amerika: z Berlína do Guatemala City
1.10.2022

Střední Amerika: z Berlína do Guatemala City

10 351

O této nabídce

Španělská letecká společnost Iberia tradičně servírujeme lákavé letenky do Latinské Ameriky. Zpáteční letenky do Guatemaly aktuálně v jejím rezervačním systému ulovíte za akční cenu 10 351 Kč. Termíny jsou dostupné napříč celým jarem (od konce února do května), vč. termínů přes dubnové velikonoční svátky.

Cestou do Střední Ameriky i zpět vás vždy čeká jeden klidný přestup v Madridu. Základní tarif „Basic“ zahrnuje přepravu klasického příručního zavazadla.

Podmínky pro cestování

Cesta do Guatemaly

Cestování do Guatemaly je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Guatemale“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: nejlevněji přímo přes stránky aerolinky Iberia nebo snadno přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: příruční á 56 × 40 × 25 cm
 • Dostupnost: únor – květen 2023
 • Příkladové termíny:
  • 27. 2. – 12. 3.
  • 10. – 23. 3.
  • 28. 3. – 17. 4.
  • 25. 4. – 8. 5.
  • 4. – 16. 5.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Guatemaly

Tropická Guatemala přetékající úchvatnou kulturou, historií a poklady přírody. Projděte se dlážděnými ulicemi města Antigua, nasávejte krásu koloniální architektury. Ochutnejte místní prémiovou kávu a hořkou čokoládu, jen se vám rozplyne na jazyku. Ztraťte se v rozsáhlém pyramidovém komplexu Tikal, památce po staré civilizaci Mayů. Vystoupejte na sopku Tajumulco, nejvyšší ze všech ve Střední Americe, za jasné viditelnosti dohlédnete až k Mexiku na jedné straně a Salvadoru na druhé. Odpočiňte si v nádherné oblasti Izabal koupelí v horkých pramenech a spánkem na pláži ve stínu palem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Guatemaly za 10 351 Kč
Střední Amerika: z Berlína do Guatemala City

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Madrid (MAD)

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)