Střední Amerika – Panama z Mnichova
2.5.2022

Střední Amerika – Panama z Mnichova

8 503

O této nabídce

Naplánujte si trip na podzim a vyrazte do středoamerické Panamy za 8 503 Kč. Cestu tam i zpět poletíte s Lufthansou, a Eurowings Discover, v některé termíny cestou zpět je možné letět přes USA s United. Termínů je několik během října a listopadu a nebo, pokud potřebujete plánovat hodně dopředu, už i na příští jaro. Základní tarif obsahuje na dálkovém letu občerstvení a příruční zavazadlo. A kdy? Třeba s odletem 9. října s návratem 16. října Rezervuj termín >>

Podmínky pro cestování

Cestování do Panamy

Aktuálně potřebujete negativní test nebo EU covid očkovací certifikát. Více o vstupu na stránce koronavirus v Panamě.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Náhled letenky z Mnichova do Panamy za 8 503 Kč

Střední Amerika - Panama z Mnichova

 


Bude se hodit

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)