Srí Lanka z Prahy s Qatar Airways za 13 218 Kč
10.9.2019

Srí Lanka z Prahy s Qatar Airways

13 218

O této nabídce

Aktuální nabídka levných letenek od Qatar Airways potěší nejednoho cestovatele. Udělejte si výlet s 5* aerolinkou na Srí Lanku s rychlým přestupem v hlavním městě Kataru. Termínů na rozebrání je relativně spoustu, nicméně tyto ceny v rámci oficiálního proma vydrží pouze do 15. září, takže s nákupem není radno příliš dlouho otálet. V ceně letenky je jedno odbavené a klasické kabinové zavazadlo. Příkladem je rezervace Praha – Colombo 5. – 18. 5. za 13 218 Kč.

Praská Srí Lanka ve švech? Když víte, kdy kam šlápnout, turistu abyste tu pohledali! Do národních parků vždy před úsvitem nebo před západem. Zvířata se neukrývají před sluncem a obávané davy jsou „ještě/už“ úplně jinde. Nešplhejte s ostatními na Lví horu, vylezte kousek vedle na Pidurangalu a vyfoťte si ji tak, jako nikdo jiný! Cestujte vlakem. Přijede pozdě a děsně pomalu, ale jízda divočinou až k nekonečným čajovým plantážím je tím nejhlubším cestovatelským zážitkem. Koupejte se na Buddhou zapomenutné Tallala beach, v Nilaveli se žraloky a rejnoky, navštivte divoké pobřeží parku Yala. Divoká a tichá – i taková může Srí Lanka být!

Ubytování

Po příletu do Colomba bychom se ubytovali v pěkném BnB Drift za 527 Kč / os. / noc nebo bychom sáhli po 3,5* hotelu Nelly Marine za 936 Kč / os. / noc. Snídaně v obou ubytkách je v ceně!

Další skvělá ubytování po celé Srí Lance naleznete klasicky na Bookingu či Hotels.

Víza

Od 1. srpna 2019 do 31. ledna 2020 byla dočasně zrušena vízová povinnost pro všechny české cestovatele. Vízum do uvedené doby obdržíte zdarma po příletu na letiště v Colombu. Pro cesty od 31. ledna 2020 vás budou stát 35 USD. Více informací a jak si o víza zažádat se dočtete v našem speciálním článku o vízech na Srí Lanku.

Náhled letenky z Prahy do Colomba za 13 218 Kč

Srí Lanka z Prahy s Qatar Airways za 13 218 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)