Srí Lanka z Prahy s Qatar Airways za 13 584 Kč
26.6.2019

Srí Lanka z Prahy s Qatar Airways

13 584

O této nabídce

Srí Lanka rozhodně patří mezi nejoblíbenější destinace poslední doby a nic na tom nezměnily ani nedávné události. Pokud jste její krásu již objevili, ale rádi byste se vrátili na dobře známé místa, která vám učarovala, či poznali zase jiný kout tohoto pestrého ostrova anebo se na Srí Lanku chystáte poprvé, tak by vás určitě měly zaujmout aktuálně nabízené letenky od prémiové společnosti Qatar Airways z Prahy do Colomba za pohodových 13 584 Kč. Za tuto cenu se na Cejlon můžete vydat ve velmi atraktivním termínu navazujícím na Štědrý den, kdy bude odlet naplánován na Boží hod a návrat domů až po Novém roce (termín 25. 12 – 9. 1. >> REZERVUJ ZDE). Výběr dalších termínů je skutečně široký, přičemž cenovka jen nepatrně vzroste na 13 981 Kč letět lze téměř kdykoliv od října do března nadcházejícího roku.

Qatarci jsou pak zárukou kvality, neboť se v nedávno zveřejněném hodnocení společnosti Skytrax umístili na tom nejvyšším stupínku a jedná se tak o současně nejlepší světovou aerolinku. Základní tarif obsahuje zapsané zavazadlo se štědrým limitem (30 kg) a v rámci routingu vás čeká pouze jeden rychlý přestup v katarském Dauhá. Tady není o čem, pokud pro vás cesta není pouze nutným zlem, ale rádi si i lety užijete, tak jsou Qatarci jasná volba.

Praská Srí Lanka ve švech? Když víte, kdy kam šlápnout, turistu abyste tu pohledali! Do národních parků vždy před úsvitem nebo před západem. Zvířata se neukrývají před sluncem a obávané davy jsou „ještě/už“ úplně jinde. Nešplhejte s ostatními na Lví horu, vylezte kousek vedle na Pidurangalu a vyfoťte si ji tak, jako nikdo jiný! Cestujte vlakem. Přijde pozdě a děsně pomalu, ale jízda divočinou až k nekonečným čajovým plantážím je tím nejhlubším cestovatelským zážitkem. Koupejte se na Buddhou zapomenuté Tallala beach, v Nilaveli se žraloky a rejnoky, navštivte divoké pobřeží parku Yala. Divoká a tichá – i taková může Srí Lanka být!

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Po příletu do nočního Colomba zamiřte rovnou na předem booknutý hotel načerpat energii, abyste ráno mohli vyrazit poznávat krásy ostrova. S klidným srdcem vám zde doporučíme tuto City Lake Residence za 508 Kč/os./noc, s nimiž se jednoduše dohodnete i na zařízení transferu přímo z letiště, anebo tento oblíbený C1 Colombo Fort Hotel za 443 Kč/os./noc opět včetně snídaně.

Ceny ubytovacích služeb jsou obecně na Srí Lance skutečně nízké. Nemusíte se tedy trápit, že by tato položka váš rozpočet výrazně zruinovala. Určitě se mrkněte na Booking či Hotels.com a vyberte si nejvhodnější ubytko dle své chuti a dle svých cestovních plánů.

Víza

Před cestou na Srí Lanku si bude muset opatřit elektronickou registraci za 35 USD. Více o tom, kde si ji jednoduše vyklikáte a co vše k tomu budete potřebovat zjistíte v našem přehledném návodu. 

 

Náhled letenky na z Prahy na Srí Lanku za 13 584 Kč v termínu na přelomu roku

Srí Lanka z Prahy s Qatar Airways za 13 584 Kč

Náhled letenky z Prahy na Srí Lanku za 13 981 Kč (viz termíny v našem kalendáři)

Srí Lanka z Prahy s Qatar Airways za 13 584 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)