Srí Lanka v hlavní sezóně z Vídně či Prahy
29.10.2021

Srí Lanka v hlavní sezóně z Vídně či Prahy

11 810

O této nabídce

Sbalte se nalehko do kabinového zavazadla a vyrazte v hlavní sezóně na oblíbenou Srí Lanku! Zpáteční letenku z Vídně pořídíte za 11 810 Kč, například s odletem 18. února s návratem 28. února Rezervuj tenhle termín >> Z Prahy vychází letenky o čtyři stovky dráž na 12 204 Kč, např. 1. března s návratem 9. března Rezervuj >>

Podmínky pro cestování na Srí Lanku

Na Srí Lanku potřebujete mít dokončené očkování (min 2 týdny po druhé dávce) a negativní PCR test ne starší 72 hodin. Dále zdravotnický formulář, cestovní pojištění (cena 12 USD) a online vízum.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Vzhledem k tomu, že cestou na Srí Lanku budete mít za sebou kompletní očkování, bude vám stačit vyplnit pouze příjezdový formulář.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Srí Lanku za 11 810 Kč
Srí Lanka v hlavní sezóně z Vídně či Prahy

 


Bude se hodit

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)