Srí Lanka – Colombo z Prahy za 12 927 Kč
5.8.2019

Srí Lanka - Colombo z Prahy

12 927

O této nabídce

Potěšující informaci vypustily minulý týden do světa srílanské oficiální orgány. S platností od 1. srpna je na dobu 6 měsíců zrušena vízová povinnost pro občany 48 států včetně České republiky. Využijte tedy této sympatické úlevy a zaleťte si na pohodovou dovolenou na Srí Lanku. Při odletech z Prahy vychází aktuálně  nejlépe (po finanční stránce) nabídka polských aerolinek LOT za 12 927 Kč, ale za zmínku také stojí možnost využít servisu nejkvalitnější světové letecké společnosti, Qatar Airways, která prodává letenky z Prahy do Colomba za 13 823 Kč.  Letenky obou dvou dopravců jsou dostupné od listopadu letošního roku, přičemž bezplatná víza by prozatím měla platit do konce ledna.

Do batohu sbalte hrnek, pár kaček, plavky, klobouk, připravte se, že samota vás na Srí Lance tížit nebude a vyrazte! Ochutnat slavný Cejlonský čaj, prodrbat choboty místním kolosům. S davy nadšenců se vydrápat na Adamovu horu – mrknout na jeho stopu a dotknout se nebe! Na pláži Mirissa složit znavené tělo pod palmu a přidat se k 1 % lidí na zeměkouli, kteří kdy spatřili velrybu. Tuktukem nebo vlakem projíždět úchvatnou divočinou! V národním parku Yala zahlédnout plaché levharty. A cestou zpět si do zaprášeného, Srí Lankou vonícího báglu vhodit alespoň jednoho malého Buddhu na památku a taky pro štěstí!

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Životní náklady na Srí Lance jsou pro cestovatele velmi příjemné. Střechu nad hlavou pořídíte pořídíte skutečně lacino – přesvědčte se sami na Bookingu či Hotels. Pokud budete nocovat v Colombu bookněte si tuto oblíbenou tříhvězdovou City Lake Residence za  457 Kč/os./noc včetně snídaně. Jestliže rovnou vyrazíte na pláže do Mirissy, tak se určitě mrkněte na tento pěkný hotel s familiérním názvem Mama´s place za 443 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně anebo na tento jednoduchý Suwa Arana Resort za 125 Kč/os./noc opět se snídaní v ceně.

Víza

Od 1. srpna 2019 byla dočasně (na 6 měsíců) zrušena vízová povinnost pro všechny české cestovatele. Vízum obdržíte zdarma po příletu na letiště v Colombu a ušetříte tak 35 USD oproti dřívějšku. Více o vízech na Srí Lanku se dočtete v našem speciálním článku právě jim věnovanému.

 

Náhled letenky z Prahy na Srí Lanku za 12 927 Kč

Srí Lanka - Colombo z Prahy za 12 927 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)