Srí Lanka – Colombo z Prahy za 11 994 Kč
1.10.2019

Srí Lanka – Colombo z Prahy

11 994

O této nabídce

Využijte skvěle naceněných letenek z Prahy na Srí Lanku s polskou aerolinkou LOT. S jedním krátkým přestupem na každé cestě je tato nabídka rozhodně pokušením pro všechny milovníky tepla a exotiky. Příkladovou rezervací je Praha – Colombo 13. – 23. 11.  za 11 994 Kč. V ceně letenky je kromě příručního taktéž odbavené zavazadlo.

Praská Srí Lanka ve švech? Když víte, kdy kam šlápnout, turistu abyste tu pohledali! Do národních parků vždy před úsvitem nebo před západem. Zvířata se neukrývají před sluncem a obávané davy jsou „ještě/už“ úplně jinde. Nešplhejte s ostatními na Lví horu, vylezte kousek vedle na Pidurangalu a vyfoťte si ji tak, jako nikdo jiný! Cestujte vlakem. Přijede pozdě a děsně pomalu, ale jízda divočinou až k nekonečným čajovým plantážím je tím nejhlubším cestovatelským zážitkem. Koupejte se na Buddhou zapomenutné Tallala beach, v Nilaveli se žraloky a rejnoky, navštivte divoké pobřeží parku Yala. Divoká a tichá – i taková může Srí Lanka být!

Ubytování

Ubytko po příletu do Colomba můžete využít v jednoduchém pokoji v hotelu The Regent za 450 Kč / os. / noc nebo v hotelu s výhledem Fair View Hotel Colombo se snídaní v ceně za 770 Kč / os. / noc.

Víza

Od 1. srpna 2019 do 31. ledna 2020 byla dočasně zrušena vízová povinnost pro všechny české cestovatele. Vízum do uvedené doby obdržíte zdarma po příletu na letiště v Colombu. Pro cesty od 31. ledna 2020 vás budou stát 35 USD. Více informací a jak si o víza zažádat se dočtete v našem speciálním článku o vízech na Srí Lanku.

Náhled letenky z Prahy na Srí Lanku za 11 994 Kč

Srí Lanka – Colombo z Prahy za 11 994 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)