Španělsko – po pobřeží Středozemního moře za 974 Kč
6.11.2019

Španělsko – po pobřeží Středozemního moře

974

O této nabídce

Po našem tripu po Švédsku přinášíme opět tip na výlet na opačné straně Evropy. Navštivte jižany a vydejte se na dobrodružnou cestu směr Španělsko – po pobřeží Středozemního moře. Aby cesta nebyla jednotvárná, naplánovali jsme pro vás trasu s tzv. open-jaw letenkami, což znamená, že přílet je do jiného místa, než je naplánován odlet. Tento výlet začne na jihu v Málaze a skončí v druhém největším městě španělska, v Barceloně. Mezi těmito je plánovaná návštěva Granady, Valencie a Alicante. Avizovaný itinerář si samozřejmě můžete upravit dle svého a zastávky libovolně přidávat a odebírat. Cestu můžete také jet opačně, tento směr byl námi zvolen kvůli levnějším letenkám v příkladových termínech. Let z/do Prahy odřídí piloti společnosti Ryanair. Rezervujte Praha – Málaga a Barcelona – Praha  např. 2. – 9. 2. za 974 Kč.

Španělsko – po pobřeží Středozemního moře:

Praha – Málaga

Z pražské Ruzyně se pohodlně dopravíte přímo do španělské Málagy s irskou nízkonákladovkou Ryanairem. Domov tehdejšího umělce Pabla Picassa vás uvítá příjemnou přímořskou atmosférou a teplým počasím, které se v Málaze drží prakticky po celý rok.

Málaga – Granada

Další destinací na naší cestě je město s maurskou architekturou na úpatí Sierra Nevady. Město je proslulé díky své výrazné dominantě tyčící se nad městěm. Pevnost Alhambra je ukázkovým komplexem, která je oděna do stylu maurské architektury.

Granada – Alicante

Přístavní městečko vás ohromí krásným historickým městěm, nadhérnými plážemi a hradem pevně držící stráž nad celým Alicante. Je vhodným místem pro rodinnou pohodu i rozlučky se svobodou. Nicméně turismem v tomto případě město zahlceno rozhodně není.

Alicante – Barcelona

Posledním pozemním přesunem se dostaneme na konec cesty do cílového místa v Barceloně. Tuto destinaci asi není třeba nikterak dlouze představovat. Gaudího architektura je prostě pastva pro oči, fanoušci fotbalu zase uvítají návštěvu stadionu Camp Nou a všichni si po náročném trajdání dají nějaký dobrý drink na pláži Barceloneta.

Barcelona – Praha

Po náročném cestování hurá domů. Opouštíme Španělsko s hřejivým pocitem v srdci a po dvou a půl hodinách dosedáme opět na pražskou runway.

  • Rezervujte: nejlevněji přes stránky dopravce nebo pohodlně přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 příruční zavazadlo s max. rozměry  40 x 25 x 20 cm
  • Příkladové termíny:
    • Praha – Malaga, Barcelona – Praha 2. – 9. 2. za 974 Kč
    • Praha – Malaga, Barcelona – Praha 9. – 18. 2. za 974 Kč
    • Praha – Malaga, Barcelona – Praha 12. – 24. 2. za 1 199 Kč

Ubytování

Ať už budete kdekoliv, ubytování ve Španělsku najdete na osvědčených portálech Bookingu, Hotels.com a Airbnb.

Náhled letenky z Prahy do Málagy za 489 Kč

Španělsko – po pobřeží Středozemního moře za 974 Kč

Náhled letenky z Barcelony do Prahy za 485 Kč

Španělsko – po pobřeží Středozemního moře za 974 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)