Švédská města křížem krážem z Prahy od 508 Kč
30.10.2019

Švédsko - města křížem krážem z Prahy

508

O této nabídce

Využijte levných letenek do Švédska naplno a zastavte se v této skandinávské zemi na déle než na pouhý víkend. Prozkoumejte najednou až šest vyhlášených měst v rámci jednoho tripu. Cesta začíná v jihozápadním Göteburgu a cíl je naplánovaný v hlavním městě Stockholmu. Trasu si samozřejmě můžete libovolně uzpůsobit dle svého a některé zastávky přidat nebo vynechat. Odlet i přílet nás čeká do Prahy, to dodává této cestě na velkém komfortu. Na obou cestách nás ponese irský lowcost Ryanair. Příkladovou rezervací je Praha – Göteburg a Stockholm – Praha 4. – 11. 12. za 508 Kč-

 1. Göteburg
  Začínáme v přístavním Göteburgu, okouzlujícím městě s mnoha přístavy. Čeká nás tu zejména nádherná architektura, kulturní a umělecká scéna, mnoho koncertů a festivalů (po celý rok) a studentská atmosféra.
 2. Karlstad
  Druhé město se nachází na březích jezera Vänern. Pokud máte rádi přírodu v kombinaci s bruslením, tak se zde ocitnete na tom pravém místě. Na tomto místě si užijete příjemnou atmosféru švédské zimy.
 3. Örebro
  Krásné studentské město s dominantou v podobě stejnojmenného hradu rozhodně také nesmí zůstat bez vaší návštěvy. Město plné života nabízí také spoustu vyžití v podobě barů, kaváren a hospod.
 4. Vasteras
  Na první pohled nehostinné město obklopené industriálním předměstím a nekonečnými nákupními centry ve svém středu však ukrývá poklady, které stojí za to odhalit. Nádherné chatičky a zahrádky lemují dlážděné ulice v okouzlujícím starém městě.
 5. Uppsala
  Nedaleko Stockholmu se rozkládá město Uppsala, místními nazývané také jako srdce Švédska. Přes den ideální na procházky po středověkých uličkách současně s návštěvami muzeií ukrývajících bohatou historii tohoto místa. V noci se Uppsala probudí a když se nebudete koukat na hodinky, může se stát, že se budete do postele vracet až za svítání.
 6. Stockholm
  Hlavní město Švédska není asi třeba nějak déle představovat. Rozprostírá se celkem na 14 ostrovech a nabízí fantastický mix moderní a tradiční architektury. Staré město v sobě ukrývá nádherné katedrály, klikaté uličky, a to všechno obehnané vodou ze všech stran. Kromě muzeí si rozhodně také ještě zaskočte do místní restaurace na okusení lokální kuchyně a v noci si odfrkněte v klubu s drinkem v ruce.
 • Rezervujte: nejlevněji přes stránky dopravce nebo pohodlně přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 příruční zavazadlo s maximálními rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: prosinec 2019 – únor 2020
 • Příkladové termíny:
  • 4. – 11. 12. za 508 Kč
  • 15. – 22. 1. za 508 Kč
  • 29. 1. – 10. 2. za 598 Kč
  • 26. 2. – 2. 3. za 858 Kč
   • a mnoho dalších…

Ubytování

Po příletu do Göteburgu doporučujeme složit hlavu v příjemném a nepříliš drahém hotelu Kviberg Park za 683 Kč / os. / noc se snídaní v ceně.

Další možnosti ubytka hledejte tradičně na portálech jako je Hotels, Booking či Airbnb.

Doprava mezi městy

Pro pohyb z města do města můžete využít vlaky či autobusy. Alternativní možností je také půjčení vlastního auta, se kterým budete pánem svého času. Po auťáku se můžete mrknout už s předstihem v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy do Göteburgu za 259 Kč

Švédská města křížem krážem z Prahy od 508 Kč

Náhled letenky ze Stockholmu do Prahy za 249 Kč

Švédská města křížem krážem z Prahy od 508 Kč


Bude se hodit

Letiště Stockholm Skavsta (NYO)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)