Španělsko – Málaga z Prahy za 1 711 Kč
30.10.2019

Španělsko - Málaga z Prahy

1 711

O této nabídce

Protože levných letenek z Prahy za „teplem“ není nikdy dost? Protože nejste vyznavači radovánek na sněhu (či blátě v nižších polohách)? Protože vás vlastně „jen“ lákají krásy Andalusie? Ať už je ten důvod pro cestu do Málagy takový či makový, tak letenky na trase Praha – Málaga, nabízené leteckou společností Smartwings v termínech během prvních měsíců roku 2020, za 1 711 Kč (resp. 1 991 Kč) by bylo určitě škoda nechat ležet bez povšimnutí. Tak si udělejte drobnou radost a vyrazte do Španělska třeba v termínu od 10. do 16. ledna. Na jihu Pyrenejského poloostrova vás budou čekat příjemné teploty lehce pod hranicí 20 °C a otužilejší jedinci si nezapomenou přibalit ani plavky. V Málaze si doslova za pár kaček půjčíte auťák a hurá vstříc poznávání Andalusie.

Temperamentní město bohémů ve kterém jakoby se zastavil čas i roční doba. Mezitím, co zbytek kontinentu sužují mrazy, vítr a závěje sněhu, Málagu zalévá zlatavé slunce a šťavnatá vůně pomerančů. Přilehlé Středozemní moře je možná příliš chladné na koupání, ovšem jeho šum je nádhernou romantickou kulisou k nekonečným procházkám po pláži. Poznejte božské Staré město. Kochejte se díly Pabla Picassa anebo moderním uměním v sálech Centro de Arte Contemporáneo. Nezapomeňte se zastavit a užít si života v andaluském stylu, se skleničkou silného červeného vína v ruce a chutí tapas na jazyku.

Ubytování

Během ledna a února v Málaze krásně využijete mimosezonních cen ubytování. Bookněte si tyto oblíbené apartmány Marques De La Merced s velmi dobrými referencemi za 639 Kč/os./noc anebo tento jednoduchý apartmán v Residencia Universitaria San José za 511 Kč/os./noc. Náročnější z vás mohou mrknout také na tento čtyřhvězdový Hotel Guadalmedina za 998 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Nejsnazší poznávání Andalusie a celého Slunečného pobřeží se vám určitě naskytne díky vlastnímu auťáku, tak neponechte nic náhodě a rezervujte si ho v naší autopůjčovně. Kára na vás může čekat již přímo na letišti.

Náhled letenky z Prahy do Málagy za 1 711 Kč

Španělsko - Málaga z Prahy za 1 711 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)