Španělsko – Málaga z Prahy i o letních prázdninách
31.1.2020

Španělsko – Málaga z Prahy i o letních prázdninách

1 711

O této nabídce

Tuzemská letecká společnost Smartwings nás nepřestává zásobovat levnými letenkami na jih Španělska do Málagy. Samotná Málaga se řadí mezi nejoblíbenější španělské destinace. V oblasti Andalusie si totiž na své přijdou jak milovníci plážového odpočinku, tak ti kteří spíše preferují poznávání pamětihodností (v okolních městech, jako je Códroba, Granada či Sevilla, se to jimi jen hemží). Zpáteční letenky z Prahy do Málagy pořídíte na termíny od dubna do července za super cenu 1 711 Kč. S nákupem doporučujeme moc neotálet, neboť míst za tyto skutečně parádní ceny není neomezeně a levnější cenovku v letních termínech těžko seženete.

Temperamentní město bohémů ve kterém jakoby se zastavil čas. Mezi pásem hustě zalesněných hor a přehlídkou zlatavých pláží se skrývá Málaga, věčně zalitá sluncem, nádherná a okouzlující. Narodil se tady sám Pablo Picasso a jeho muzeum na Starém městě dává na odiv stovky jeho úchvatných děl, Centro de Arte Contemporáneo se zase pyšní současným uměním. Katedrála De la Encarnación tyčící se mezi pomerančovníky vám naprosto sebere dech a procházka nahoru na Gibralfaro zase nabídne výhledy, na které jen tak nezapomenete.

Ubytování

Širokou nabídku ubytování v Málaze, stejně tak i v jejím okolí, naleznete tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Náhled letenky z Prahy do Málagy za 1 711 Kč

Španělsko - Málaga z Prahy i o letních prázdninách

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)