Soutěž o 2 letenky na Langkawi s luxusními Qatar Airways
17.10.2019

Soutěž o 2 letenky na Langkawi s luxusními Qatar Airways

0

O této nabídce

Aktualizováno (4/11 18:30): Absolutním vítězem naší soutěže se stal Jakub Juránek z Boskovic. Celý záznam nervydrásajícího „superfinále“ a souboje ve střižbě od 2 letenky na Langkawi s  luxusními Qatar Airways můžete zhlédnout na našem Facebooku. V záznamu se také dozvíte, kdo vyhrál drobné věcné ceny (dílčí soutěže o nejkreativnější komentáře atd.).

Aktualizováno (18:15): Postupujícími do superfinále se stávají Jakub Juránek z Facebooku (číslo 270) a majitel účtu Masaryk_official z Instagramu (číslo 389). Záznam ze slosování můžete shlédnout na naší facebookové stránce. Datum a čas konání superfinále budou upřesněny po dohodě s jeho účastníky. V rámci superfinále pak také vyhlásíme vítěze jednotlivých dílčích „subsoutěží“ o nejoriginálnější komentáře, kteří získají věcné ceny.

Aktualizováno (12:00): První kolo soutěže s pondělní půlnocí skončilo. Níže naleznete seznamy soutěžích, kteří splnili podmínky soutěže a budou zařazeni do slosování o postup do superfinále. Samotné slosování proběhne dnes, tj. 17. října v 17:00, v živém přenosu na našem facebookovém kanálu. Vylosováni budou dva postupující (1 z účastníků na Facebooku & 1 z účastníků na Instagramu) do superfinále, které budeme následně kontaktovat s bližšími informacemi.

Do slosování postupujícího z Facebooku  zařazujeme:

Pokud se nenaleznete v následujícím seznamu, je možné, že jste napsali komentář pod jiný než soutěžní příspěvek. Nakonec jsme se ale rozhodli, že do slosování zařadíme i vás. Své jméno najdete mimo abecední pořadí úplně na konci seznamu mezi „Soutěžícími z vedlejších příspěvků“.

Soutěž o 2 letenky na Langkawi s luxusními Qatar Airways

Soutěž o 2 letenky na Langkawi s luxusními Qatar Airways

Soutěž o 2 letenky na Langkawi s luxusními Qatar Airways

Soutěž o 2 letenky na Langkawi s luxusními Qatar Airways

Soutěž o 2 letenky na Langkawi s luxusními Qatar Airways

 Do slosování postupujícího z Instagramu zařazujeme:

Soutěž o 2 letenky na Langkawi s luxusními Qatar Airways

Soutěž o 2 letenky na Langkawi s luxusními Qatar Airways

Soutěž o 2 letenky na Langkawi s luxusními Qatar Airways

Nenašli jste se v uvedených seznamech a máte přesto pocit, že jste všechny podmínky soutěže na dané platformě splnili? Napište nám na Facebooku či Instagramu do 16:00 a my vaše zařazení do slosování znovu přezkoumáme…

 

Nedávno proběhla na našem Instagramu anketa o tom, zdali byste si opět po nějaké době chtěli zasoutěžit o letenky. Její výrazně kladné vyznění nás nenechalo sedět v klidu na židli se založenýma rukama a začali jsme přemýšlet, která destinace by pro vás mohla být atraktivní. Rozhodnutí nakonec padlo na krásný ostrov Langkawi ležící poblíž břehů Malajsie a Thajska v jihovýchodní Asii. A když letět na Langkawi, tak stylově! Proto jsme spojili síly s luxusní aerolinkou Qatar Airways, která byla před pár měsíci zvolena nejlepší světovou aerolinkou letošního roku. Ve finále se tak počínaje dnešním dnem můžete zapojit do „soutěže o 2 zpáteční letenky na Langkawi“ od Zaletsi.cz & Qatar Airways.

Samotná soutěž bude probíhat po dobu 2 týdnů na Facebooku a Instagramu zároveň. Chcete-li zvýšit svou šanci na výhru, lze se zapojit na obou dvou platformách zároveň.

 • Na Facebooku je třeba napsat do komentářů jméno osoby, s níž byste se na Langkawi rádi vydali, a proč byste to měli být zrovna vy.
 • Na Instagramu je třeba označit v komentářích osobu, s níž byste se na Langkawi rádi vydali, a napsat, proč byste to měli být zrovna vy + je třeba sledovat profil Zaletsi.cz a sdílet soutěžní příspěvek do „svých stories“s označením @zaletsi.cz.

Po skončení prvního kola soutěže vylosujeme z každé platformy jednoho vítěze, který postoupí do „superfinále“. V něm se oba dva finalisté utkají v nelítostném souboji 1:1, přičemž soutěžní disciplínou, která rozhodne o celkovém vítězi, bude tradiční „střižba“ (tzv. kámen-nůžky-papír). Vítěz získá 2 zpáteční letenky z Prahy na Langkawi od společnosti Qatar Airways, zatímco poražený finalista obdrží věcné ceny.

Jít pomyslnému „štěstíčku“ naproti však můžete i sami. Buďte kreativní – ta nejzajímavější, nejvtipnější a nejoriginálnější zdůvodnění „proč byste měli letět na Langkawi právě vy“ budou oceněna speciálními věcnými cenami. Ty obdrží autoři „nejoceňovanějšího komentáře“ na Facebooku (počet „lajků“), na Instagramu (počet „srdíček“) a také jeden vybraný naší redakcí.

Tak s chutí do toho! A nezapomeňte trénovat „střižbu“. 🙂

Kompletní pravidla soutěže o 2 letenky na Langkawi s luxusními Qatar Airways

 1. Pořadatelem soutěže je společnost Zaletsi.cz, s.r.o., se sídlem Na Fialce 2435/5, 251 01 Říčany, 04711122.
 2. Účastníkem soutěže může být každá osoba, která splní níže uvedené podmínky soutěže. V případě postupu do superfinále může osoba mladší 18 let soutěžit jen se souhlasem a za účasti svého zákonného zástupce.
 3. Do soutěže se zapojí každý, kdo:
  1. napíše v komentáři pod příspěvkem na Facebooku, kterým byla soutěž vyhlášena, proč by měl letenky vyhrát, a označit osobu, se kterou by chtěl v případě výhry letět.
  2. napíše v komentáři pod příspěvkem na Instagramu, kterým byla soutěž vyhlášena, proč by měl letenky vyhrát, a označí osobu, se kterou by chtěl v případě výhry letět. Účastník musí současně sledovat profil Zaletsi.cz na Instagramu a sdílet příspěvek vyhlašující soutěž do „svých stories“ s označením @zaletsi.cz.

Každý účastník se může soutěže zúčastnit jak na Facebooku, tak i na Instagramu, a tím zvýšit svou šanci na výhru.

 1. Do superfinále postoupí 1 vylosovaný soutěžící na Facebooku a 1 vylosovaný účastník na Instagramu. Oba finalisté se ve stanoveném termínu osobně dostaví do provozovny pořadatele v Praze a zde se o vítězství v soutěži utkají na tři vítězné hry ve „střižbě“ (tzv. kámen-nůžky-papír).
 2. Hlavní výhrou v soutěži jsou 1x 2 letenky z Prahy na ostrov Langkawi v Malajsii s luxusními Qatar Airways. Výherci letenek bude nabídnuto několik termínů letů, z nichž si výherce vybere termín dle svých preferencí. Neúspěšný finalista a dále 3 autoři nejoriginálnějších komentářů, proč by právě oni měli letenky vyhrát, získají věcné ceny. Za nejoriginálnější komentáře bude považován (i) soutěžní komentář na Facebooku, který získá nejvíc lajků, (ii) soutěžní komentář na Instagramu, který získá nejvíc lajků a (iii) nejoriginálnější komentář vybraný redakcí pořadatele.
 3. Účastníci se mohou do soutěže zapojit od 30. 9. 2019 do 14. 10. 2019, kdy bude probíhat první kolo soutěže. Superfinále soutěže proběhne po dohodě s oběma finalisty nejpozději do konce října 2019.
 4. Pořadatel má právo soutěž kdykoliv zrušit bez předchozího upozornění a bez udání důvodu. Toto právo pořadatel uplatní zejména v případě, že z důvodu technických potíží nebo z právních důvodů nebude možné zajistit řádný průběh soutěže. Pořadatel má právo kdykoliv změnit podmínky soutěže. V případě jakýchkoliv pochybností o splnění podmínek soutěže rozhoduje pořadatel. V případě potřeby si pořadatel vyhrazuje právo posoudit jednotlivé sporné situace vzniklé v průběhu trvání soutěže a po jejich skončení.
 5. Pořadatel vítězi letenek nehradí další náklady spojené s cestou, zejména ubytování, stravování či dopravu na místě. Pořadatel neodpovídá za škodu, která vítězi během cesty může vzniknout.
 6. Účastníci soutěže souhlasí s tím, že jejich osobní údaje (jméno, příjmení a přezdívka) spolu s jejich soutěžními komentáři mohou být pořadatelem využity k marketingovým účelům. Pořadatel je zejména oprávněn na svých webových stránkách a prostřednictvím sociálních sítí vyhlásit vítěze soutěže, vysílat přímý přenos a záznam losování finalistů a také finále ve střižbě a publikovat fotky z předávání cen vítězům.
 7. Pořadatel prohlašuje, že pořadatelem soutěže není Facebook ani Instagram, tuto soutěž nijak nesponzorují ani s ní nijak nesouvisí.

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)