Skotsko z Prahy od 1 402 Kč
15.6.2019

Skotsko z Prahy

od 1 402

O této nabídce

Vypravte se na několikadenní výlet do Skotska za pár šupů s Ryanairem s odletem přímo z Prahy. S aktuální nabídkou letenek se do hlavního města Edinburghu na podzim můžete vydat už za pěkných 1 402 Kč.

Po příletu si projděte historické centrum samotného Edinburghu, které na vás doslova dýchne svou nezaměnitelnou atmosférou. A když vás již památky omrzí, zapadněte do některé z místních putyk ochutnat lokální zlatavé moky. Další dny však rozhodně dejte městu sbohem a vydejte se hledat příšeru k jezeru Loch Ness či za Bradavickým expresem k viaduktu Glenfinnan. Za největší highlight celého Skotska však považujeme Isle of Skye a tamější divokou přírodu. Skalní formace Quirang, ikonický Nest Point lighthouse a stovky pasoucích se ovcí na zelených pláních – tato panorámata se vám vryjí hluboko pod kůži.

Pokud vás tyto kouty britských ostrovů lákají, pak rozhodně neváhejte. Pod tuto cenu letenky už příliš neklesají. Praha – Edinburgh 15. – 22. 10. za 1 402 Kč.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přímo přes Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: duben – listopad 2019
 • Příkladové termíny:
  • 24. 9 – 1. 10. za 1 865 Kč
  • 1. – 6. 10. za 1 501 Kč
  • 15. – 22. 10.  za 1 402 Kč
  • 5. – 12. 11. za 1 973 Kč
 • Tip: Využijte náš podrobný návod na celý rezervační proces u Ryanairu a zjistěte mimo jiné, jak se při platbě nenechat „odrbat“ na nevýhodném kurzovém rozdílu.

Ubytování

Po příletu do Edinburghu doporučujeme přenocovat v útulném hotelu City Padzzz za 762 Kč / os. / noc nebo v The St. Valery Guest House za 1 034 Kč / os. / noc.

Bohatou nabídku dalšího ubytování po celém Skotsku naleznete tradičně na Bookingu, Hotels.com nebo AirBnB.

Náhled letenky z Prahy do Edinburghu za 1 402 Kč

Skotsko z Prahy od 1 402 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)