Skotsko – Edinburgh z Prahy za 1 094 Kč
15.7.2019

Skotsko - Edinburgh z Prahy

1 094

O této nabídce

Dopřejte si podzimní výlet na sever Velké Británie. Irský nízkonákladový dopravce Ryanair nabízí zpáteční letenky z Prahy do Edinburghu na přelomu října a listopadu za 1 094 Kč, což je cena, kterou by bylo skutečným hříchem nevyužít! Během desátého a jedenáctého kalendářního měsíce pak termínových kombinací za ceny pohybující se 15 stovek naleznete v rezervačním systému aerolinky daleko více. Podzimní skotská krajina hrající mnoha barvami vám zaručeně uhrane, tak neváhejte dlouho, ať vám letenky za „akční“ ceny neuletí.

Zem tajemstvím opředených vřesovišť s melancholickým počasím a z dáli znějícími tóny dud. Edinburgh je klenotem celého Skotska, Královská míle vás provede od jeho pyšně se tyčícího hradu přes tři kostely až ke královskému paláci a opatství v Holyroodu. Poté se vydejte na pouť až na daleký sever, do větrem ošlehaných kopců a malebných údolí mezi nimi, do krajiny opuštěné, vzpurné, ale i odměňující, a to svou krásou a výhledy do dáli. Zavítejte na Isle of Skye, nazývaný výkladní skříní Skotska, romantické zříceniny tam zdobí zvlněný kraj.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: nejlevněji přes stránky společnosti Ryanair anebo jednoduše přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: září – listopad 2019
 • Termíny:
  • 24. 9. – 1. 10. za 2 268 Kč
  • 1. – 8. 10. za 1 314 Kč
  • 15. – 22. 10. za 1 660 Kč
  • 22. – 31. 10. za 1 349 Kč
  • 30. 10. – 5. 11. za 1 094 Kč
  • 14. – 19. 11. za 1 286 Kč
 • Tip: Pokud vás během rezervačního procesu u Ryanairu cokoliv zaskočí, mrkněte se na náš podrobný návod, kde najdete odpovědi na potenciální otazníky a mj. se dozvíte, jak se během nákupu nenechat „oškubat“.

Ubytování

Během pobytu v Edinburghu se ubytujte v tomto oblíbeném tříhvězdovém iHoliday Hotelu za 532 Kč/os./noc anebo zvolte tento pěkný Cairn Hotel v centru města za 793 Kč/os./noc.  Ať již vaše cesty po severu Velké Británie povedou kamkoliv, spolehněte se při hledání bydla na Booking, Hotels či AirBnB.

Autopůjčovna

Ve Skotsku rozhodně doporučujeme necestovat hromadnou dopravou, nýbrž zapůjčit si auťák. Díky němu si budete moci svůj pobyt mimo Edinburgh naplánovat do posledního puntíku včetně návštěvy odlehlých jezer a hornatých oblastí. A to nemluvě o příjemném cestování a teoretické možnosti v auťáku i přespat. Abyste zjistili na kolik peněz Vás během tripu vyjde ve Skotsku kára, tak mrkněte do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Prahy do Edinburghu za 1 094 Kč

Skotsko - Edinburgh z Prahy za 1 094 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Edinburgh (EDI)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)