Skotsko: Edinburgh z Prahy během jarních měsíců
17.2.2020

Skotsko: Edinburgh z Prahy během jarních měsíců

1 201

O této nabídce

Skotsko! Rozhodně jedna z destinací, která by neměla chybět v hledáčku každého milovníka krásných přírodních scenérií. Vydejte se proto z Prahy do Edinburghu během jarních měsíců a okysličte si je svěžím jarní vánkem v podobě výletu do Skotska. V rezervačním systému Ryanairu ulovíte zpáteční letenky na mnoho jarních termínů za ceny pohybující se kolem 15 stokorun – ty nejlevnější na přelomu května a června pak dokonce jen za 1 201 Kč.

Skotsko – zem tajemstvím opředených vřesovišť s melancholickým počasím a z dáli znějícími tóny dud. Edinburgh je klenotem celého Skotska, Královská míle vás provede od jeho pyšně se tyčícího hradu přes tři kostely až ke královskému paláci a opatství v Holyroodu. Poté se vydejte na pouť až na daleký sever, do větrem ošlehaných kopců a malebných údolí mezi nimi, do krajiny opuštěné, vzpurné, ale i odměňující, a to svou krásou a výhledy do dáli. Zavítejte na Isle of Skye, nazývaný výkladní skříní Skotska, romantické zříceniny tam zdobí zvlněný kraj.

 • Rezervujte: přímo přes stránky  Ryanairu
 • Zavazadla: 1 ks příručního 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: jaro 2020
 • Termíny:
  • 26. 3. – 1. 4. za 1 723 Kč (čtvrtek – středa)
  • 31. 3. – 1. 4. za 1 106 Kč („na otočku“ aka úterý – středa)
  • 14. – 22. 4. za 1 525 Kč (úterý – středa)
  • 5. – 13. 5. za 1 670 Kč (úterý – středa)
  • 13. – 19. 5. za 1 544 Kč (středa – úterý)
  • 27. 5. – 3. 6. za 1 201 Kč (středa – středa)

Ubytování

Skvělou volbou z nabídky ubytování v Edinburghu bude tento tříhvězdový Cityroomz Hotel za 1 088 Kč/os./noc. Spokojíte-li s přespáním ve sdíleném doormu, pak pro vás bude správnou volbou tento West End Hostel za 387 Kč/os./noc. Další ubytovací kapacity ve Skotsku hledejte tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB.

Autopůjčovna

Ve Skotsku rozhodně doporučujeme necestovat hromadnou dopravou, nýbrž zapůjčit si auťák. Díky němu si budete moci svůj pobyt mimo Edinburgh naplánovat do posledního puntíku včetně návštěvy odlehlých jezer a hornatých oblastí. A to nemluvě o příjemném cestování a teoretické možnosti v auťáku i přespat. Abyste zjistili na kolik peněz Vás během tripu vyjde ve Skotsku kára, tak mrkněte do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Prahy do Edinburghu za 1 201 Kč

Skotsko: Edinburgh z Prahy během jarních měsíců

 


Bude se hodit

Letiště Edinburgh (EDI)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)