Sicílie: Trapani z Prahy během jara
7.2.2020

Sicílie: Trapani z Prahy během jara

1 292

O této nabídce

Největší ostrov ležící ve vodách Středozemního moře, Sicílie, se může stát dalším cílem vašich jarních cest po Evropě. V rezervačním systému nízkonákladového dopravce Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Prahy do města Trapani za 1 292 Kč. Za tuto cenu je dostupný jen jeden dubnový termín, ale několik dalších signalizuje cenovky pod hranicí „dvou Palackých“. Vesměs se jedná o týdenní pobyty od úterý do úterý. Ovšem pokud šetříte dovolenou na další cesty, zaujme vás kratší termín na přelomu dubna a května, kdy navíc využijete i prvomájového „Svátku práce“.

Sicílie mimo léto je slunná i větrná, ale stále chutná. V ulicích barevných městeček se prodávají ručně vyráběné těstoviny a čerstvé ryby, kolem to voní po pomerančích. Díky teplému vzduchu z Afriky tam panuje příjemné klima, jen občas prostřídané nespoutaným sciroccem přinášejícím silné bouřky. Mezitím co na hřebenech pohoří Madonie leží sněhová pokrývka a na Etně se lyžuje, dole na písečných plážích je příjemných 20 stupňů a Jónské, Tyrhénské i Středozemní moře láká svou průzračnou vodou otužilce ke koupání. Turistů je tu od podzimu do jara pomálu a tak je tohle období ideální na prozkoumávání památek a vykopávek i krásné přírody.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Ryanairu
 • Zavazadla: 1 ks příručního 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: jaro 2020
 • Příkladové termíny:
  • 31. 3. – 7. 4. za 1 576 Kč (úterý – úterý)
  • 21. – 28. 4. za 1 292 Kč (úterý – úterý)
  • 28. 4. – 2. 5. za 1 676 Kč (úterý – sobota)
  • 26. 5. – 2. 6. za 1 576 Kč (úterý – úterý)

Ubytování

Jestliže se ve vašich plánech objeví alespoň jedna noc přímo v Trapani, bookněte si pokoj v tomto skvěle hodnoceném B&B Garibaldi za 614 Kč/os./noc včetně snídaně. Další prima možností bude tento apartmán San Pietro Casa Vacanze za 590 Kč/os./noc. Nabídku dalších ubytovacích kapacit na celé Sicílii hledejte jako vždy na Bookingu či AirBnB.

Autopůjčovna

Po příletu do Trapani si půjčte auto, neb díky němu zvládnete během týdne objevit vzdálenější kouty ostrova. Širokou nabídku velkých a osvědčených půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy do Trapani za 1 292 Kč

Sicílie: Trapani z Prahy během jara

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)