Seychely v business class
14.8.2020

Seychely v business class

22 085

O této nabídce

Nevíme, jestli se jedná o velmi dobré promo nebo o chybku, nicméně s Turkish můžete vyrazit příští rok z Kodaně na Seychely v luxusní business class za 22 085 Kč! Termínů je hromada, vyrazte tam například 1. června s návratem 16. června Rezervuj tento termín >> Letenky do této destinace vychází obvykle 2x až 3x dráž! Při rezervaci dejte pozor, abyste to měli v rezervační třídě Z. Plaťte kartou! Přískoky do Kodaně zatím nekupujte, na to bude ještě času dost.

A proč letět na Seychely?

Protože to jsou nejkrásnější ostrovy světa. Průzračné azurové vody Indického oceánu omývají 115 neuvěřitelně nádherných ostrůvků – jeden krásnější než druhý. Jemný písek, který se vám prosype mezi prsty, pokrývá bělostné pláže střežené typickými žulovými skalkami a balvany, nad kterými se sklání majestátní palmy. Rovníkové slunce nad hlavou, tropický prales za zády a nádherné korály pod vodu doplňují k dokonalosti svou klidnou rozvážností místní staleté želvy. To jsou Seychely –  ráj, který předčí vaše sny.

Ubytování

Seychely sice mají auru luxusní destinace, ovšem na ostrovech naleznete i ubytování za „rozumné ceny“. Třeba jako tento hotel Diamond Plaza na Praslinu za 1 064 Kč/os./noc včetně snídaně anebo tyto skvěle hodnocené apartmány Kanasuk na Mahé za 914 Kč/os./noc. Další nabídky bydla na populárních Seychelských ostrovech hledejte tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Víza

Pro návštěvu souostroví Seychely nejsou povinni občané České republiky disponovat vízem. Postačíte si s platným cestovním pasem.

Náhled letenky za 22 085 Kč z Kodaně na Seychely v business class
 
Seychely v business class

 


Bude se hodit

Letiště Kodaň – Kastrup (CPH)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)