Senegal: do Dakaru z Prahy i Vídně během května či června
4.3.2024

Senegal: do Dakaru z Prahy i Vídně během května či června

9 012

O této nabídce

Ochutnejte subsaharskou Afriku v Senegalu, který je skvělým bodem pro první seznámení s tímto kontinentem. S levnými letenkami nyní přichází španělská letecká společnost Iberia, v jejímž rezervačním systému ulovíte zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Dakaru (DSS) od 9 012 Kč. V podobné cenové relaci jsou k dispozici také odlety z rakouské Vídně (VIE). Základní tarif „Basic“ zahrnuje přepravu velké příručního zavazadla, s nímž si na cestách po Senegalu bez problému vystačíte. Routing v rámci obou cest vede přes španělský Madrid (MAD), kde vás čeká jeden přestup.

Veškeré informace o letišti v Dakaru (DSS), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Senegalu

Cestování do Senegalu je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Občané ČR navíc k turistické cestě do Senegalu nepotřebují víza. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Senegalu“.

Náhled letenky z Prahy do Dakaru za 9 012 Kč

Senegal: do Dakaru z Prahy i Vídně během května či června


Bude se hodit

Letiště Dakar (DSS)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)