Saúdská Arábie z Vídně
22.6.2022

Saúdská Arábie z Vídně

2 223

O této nabídce

Maďarský Wizz Air otevírá další zajímavou linku na Blízký východ – od 30. září začne létat z Vídně do Saúdské Arábie, konkrétně do města Dammám. Zpáteční letenky začínají tradičně velmi nízko, do Saúdské se dostanete za 2223 Kč, pokud jste členy WDC, pokud ne, tak 2717 Kč. Za tuhle cenu se tam dostanete například s odletem 30. září s návratem 7. října Rezervuj tento termín >>

Podmínky pro cestování

Cesta do Saúdské je momentálně volná, nepotřebujete test ani být očkovaní. Musíte se akorát zaregistrovat na Muqeem portálu, mít staženou aplikaci Tawakkalna a také mít před odletem hotová Víza (zpracování trvá obvykle pár minut, ale není to levná záležitost – počítejte s cca 3300 Kč).

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes web Wizz Airu
  • Zavazadla:  40 x 30 x 20 cm, 10 kg
  • Dostupnost: nejlevněji září a říjen 2022
  • Termíny:
    • 30. 9. – 7. 10.
    • 3. 10. – 10. 10.
    • 3. 10. – 14. 10.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Náhled letenky z Vídně do Dammámu 2 223 Kč
Saúdská Arábie z Vídně

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)