Santiago de Chile z Mnichova za 13 911 Kč
30.7.2019

Santiago de Chile z Mnichova

13 911

O této nabídce

Americká Delta nyní svádí všechny milovníky Jižné Ameriky k naplánování dovolené v Chile, neboť nabízí zpáteční letenky z Mnichova do Santiaga de Chile za velmi pěkných 13 911 Kč. Vybírat můžete z termínů od konce srpna do poloviny prosince letošního roku, přičemž nejširší výběr se vám v našem kalendáři naskytne během září, října a listopadu. Základní tarif obsahuje i zapsané zavazadlo, které v Chile jistě oceníte, pokud se budete chystat např. na treky v Patagonii. V obou směrech vás čeká jeden delší stopover v Atlantě, který však nenutí k nocování. Jestliže letiště opustíte, tak si lze naopak cestu zpestřit třeba prohlídkou muzea Coca Coly či obřího akvária.

Co vás čeká v Chile?

Rozervaná skaliska mohutných And, tyrkysová jezírka omývající křišťálový ledovec. Lamy pasoucí se v nespoutané krajině, ladné a svobodné. Oranžové a rudé písky pouště Atacama zdobené solnými pláněmi, jak kdyby pokryté sněhem. Lesy a pralesy se zvukovou kulisou zurčení potůčků a burácení vodopádů, scenérie, které svou krásou rozbrečí i nejtvrdšího dobrodruha. Tak na co ještě čekáte? Popadněte krosny, obujte pohory a vydejte se do Chile, na dechberoucí konec světa.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

V Santiagu de Chile se ubytujte v těchto populárních apartmánech v centru města za 465 Kč/os./noc anebo zvolte za svou základnu tento oblíbený hostel za 430 Kč/os./noc včetně snídaně. Širokou nabídku dalších apartmánů, hotelů i hostelů hledejte na Bookingu či Hotels.

Víza

Pro cesty do Chile nepřesahující 90 dní nepotřebují občané České republiky víza. Pro vstup do země vám tedy postačí platný cestovní pas. Vzhledem k routingu přes Spojené státy americké ale budete potřebovat elektronickou registraci ESTA. Přehledný návod, jak si ji obstaráte se dočtete v našem článku.

Autopůjčovna

Chile je skutečně rozlehlou zemí a samotný transport mezi jednotlivými zajímavými místy vám velmi ulehčí vlastní auťák. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a vyberte si káru dle vlastního vkusu a potřeb.

Náhled letenky z Mnichova do Santiaga za 13 911 Kč

Santiago de Chile z Mnichova za 13 911 Kč


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)