S Qatarci na Phuket z Vídně
24.1.2020

S Qatarci na Phuket z Vídně

12 543

O této nabídce

Vydejte se prozkoumat krásy oblíbeného thajského „ostrova“. Letenky z Vídně s luxusními Qatar Airways na Phuket vás v první půlce roku vyjdou na 12 543 Kč. Rychle, pohodlně, levně, s báglem – no co víc si přát!

Pokud si vyberete zrovna termín s delším přestupem v Dauha, tak můžete využít nabídky Qatar Airways zajištění hotelu za příplatek. Více se dozvíte v našem článku o hotelech při přestupu >>

Za žárem tropů do ráje, tím bezpochyby Phuket je! Procházejte se po nekonečných plážích za úsvitu, uvědomujte si, jak jemňoučký písek masíruje vaše nohy, jak kdyby to byly ruce usměvavé thajky. Smočte svá těla do průzračných vod přilehlého moře, nechce se usušit silou slunce. Nahlédněte pod hladinu, ukrývá se tam nesmírně úchvatný svět. Poctěte svou návštěvou sochu Velkého Buddhy na hoře Nakkerd a posvátný chrám Wat Chalong. Přičichněte k vábným vůním tržišť, ochutnejte pikantní thajskou kuchyni nebo svou lásku k jídlu posuňte ještě o kousek výš a zapište se do školy vaření. Jen vás prosíme, buďte při svých toulkách ohleduplní, pod návalem turistů křehká příroda trpí, proslulá zátoka Maya Bay už kvůli odumírajícím korálům musela být uzavřena.

Super termín vychází například od 9.3.-29.3. Tento termín rezervujte u nás na webu >>

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla do 30 kg
  • Dostupnost: březen – červen 2020
  • Termíny:
  • Letenky z Prahy pak seženete oko 14 511 Kč => termíny za tuto cenu hledejte z nás v kalendáři >>

Ubytování

Životní náklady na dovolené v Thajsku Vás věru nezruinují. Nabídka ubytování je široká, přičemž ceny jsou pro našince více než přéjemné. Složte hlavu třeba v tomto skvěle hodnoceném guesthousu za 231 Kč/os./noc. Případně zvolte větší komfort, který jistě naleznete v tomto parádním čtyřhvězdovém hotelu za 568 Kč/os./noc. Další nabídku bydel hledejte klasicky na Bookingu nebo v Thajsku mrkněte i na server Agoda.

Víza

Pokud neplánujete přesáhnout dobu 30 dnů v Thajsku, tak víza nepotřebujete.

Náhled letenky z Vídně na Phuket za 12 543 Kč

S Qatarci na Phuket z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)